İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Üyelik Botu (TwitterZivver V1)

ismkdc

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bi twitter üyelik botu geliştiriyorum şuan üyelik sistemi proxy ile üyelik sistemi sorunsuz çalışmakta.

-Programa kullanıcıadı:sifre seklinde hesap isimlerini ve şifrelerini ekliyorusunuz
-Programa isimler yüklüyorsunuz ve program isimlerin içerisinden rastgele ad ve soyad oluşturuyor.
-Programa ister geçerli ister geçersiz mailleri yüklüyorsunuz ileride aktive etme tooluda yazmayı düşünüyorum geçerli yüklerseniz tool ile aktive edebilirsiniz.
-Proxy kullanabilirsiniz ayarıda var ister 5 hesapta bir ister 1 hesapta bir proxy değiştirmesini sağlıyabilirsiniz
-Son olarak oluşturulan hesapları excele veya not defterine çıktı olarak alabilirsiniz

Şuanda çalışan özellikler bunlar ileride eklemeyi düşündüğüm şeylerde var

Size sormak istediğim ise şu sizce fiyatı ne kadar olsun abonelik yerine sınırsız vericem programı 1 bilgisayar lisansı şeklinde.
İkinci sormak istediğim ise başka ne gibi özellikler eklenmeli?

IMG

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5