İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitter Wordpress Clone Teması [Türkçe]

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kisisel ve birden fazla kullanici siteler icin cok guzel gidecegini dusundugum Twitter clone temasini sizlerle paylasiyorum. Bitirmek 1-2 gunumu aldi, ancak cok guzel oldu. Kurulumu ve kullanimi basit, yinede dosya icerisinde demo sitede kullanilan DB yi ekliyorum, isteyen o DB yi kullanarak baslayabilir, isteyen de sifirdan kurar. Yada var olan sitesinde bu temayi kullanir.

Temanin ozelliklerinden biraz bahsedecek olursak: Twitter sitesinin aynisidir, bir kac farkla tabi. Son yazilar kismini artirdim, cunku twitter daki sayi cok azdi. Temada fazla dosya bulunmamaktadir, arama, kategori, etiket gibi sayfalar index uzerinden calisir v.s..

Dil dosyasi vadir, tema da her dosyayi acarak duzenleme yapmaniza gerek yok, direk dil dosyasini acarak dil kisimlarini duzenleyebilir, istediginiz bir dile kolayca cevirebilirsiniz.

ust kisimda ve sol kisimdaki kategorilerin ayarlari da dil dosyasindan yapilmaktadir. Reklam alanlari icin temada duzenleme yapmaniz gerek, ilerde yeni versiyon cikartacagim icin baslangic asamasinda kullanilabilir duzeyde guzel bir sistem oturttum diye dusunuyorum.

Footer de en sagdaki kismi duzenlemek yasaktir, yinede silmek isteyenler 50$ gibi bir ucret odeyerek silebilir, yada degistirebilirler..

Bu kismi ucret odemeden silenler, ilerki versiyonlarida ucretsiz sahip olamayacaktir, ayrica destek de olmuyorum bu tarz kisilere :)

Twitter Wordpress Clone Teması [Türkçe] için demo ve caps:
DEMO: http://www.kuaza.info/twitter/

CAPS:
57d7e3ad.jpg

Indirme, destek ve Detaylar: http://www.kuaza.com/2010/06/05/twitter-wordpress-clone-temasi-turkce-65.html

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
böyle bir tema ücretsiz dağıtılmamalı :S
nefis olmuş , orjinal gözüküyor, peki bileşen destekliyor mu?

Yekta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel olmuş kuaza Benim bi site var ona kurabilirmiyiz.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bisen destegi yok ancak basit eklemek. istediginiz sitelerde kullanabilirsiniz :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
fazla zamanim olmuyor artik, kusura bakmayin arkadaslar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi