İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Twitterda Takipçi Arttırmak İçin Uygulama

SiNCaP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 5425
Takipçi sayınızın fenomenler gibi olmasını istermiydiniz ? Twittersepeti tamda bu işe yarar ve artık kullanmasıda çok kolay .Giriş yapın uygulamaya izin verin ve anında takipçileriniz gelsin. Uygulamaya giriş yaptığınızda twitter profilinize yönlenirsiniz ve takipçilerinizin gelmiş olduğunu görürsünüz.
Bu ne işe yarar ?

Twitter POPÜLER arama sonuçlarında çıkmanızı ve yüzlerce gösterim almanızı sağlar.İnsanların yazdıklarınızı RT leme oranı artar. Twitter dünyasında tanınan biri olursunuz.

İnsanlar takipçisi az olan hesapların tweetlerini retweetlemeye çekinirler ama twittersepeti ile takipçi arttırırsanız bu sorun ortadan büyük ölçüde kalkar.

Dışarıdan profilinize bakan bir kişi bir sürü retweet ve fav. aldığınızı görünce sizi merak ederek takibe alacaktır. bunlar twittersepeti.com un bilindik ve aklıma gelen bazı faydaları..

TwitterSepeti Sabır İşidir.

Twittersepeti ile günde takipçileriniz 200-800 arası artacaktır. Eğer ben beklemek istemiyorum diyorsanız twittersepeti.com daki takipçi paketlerinden yararlanabilirsiniz. Manuel olarak sisteme 1 saatte bir girerek takipçi arttırmak size zor geliyorsa bunu sizin için otomatik yapabiliriz. Ayrıntıların hepsi http://bc.vc/TYwQjC ‘ da.
Linke Tıklayıp 5 Saniye Bekleyip Reklamı Geç Diyiniz Site Karşınızda Takipçiniz Bol Olsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5