Twitter'dan Uzun Tweet Nasıl Gönderilir

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Katılım
12 Aralık 2011
Mesajlar
1,054
Reaction score
1
Konum
Sakarya
displayer.aspx


Turkcell Superonline FiberTweet, iPhone ve iPad’de de sınırları kaldırıyor!

Kısa bir süre önce Turkcell Superonline abonesi olma koşulu aranmaksızın herkesin web tarayıcılarına yükleyebildiği özel bir eklenti olarak kullanıma sunulan Turkcell Superonline FiberTweet ile arzu eden kullanıcılar, popüler sosyal medya ortamlarından Twitter’daki 140 karakter sınırlamasına takılmadan akıllarından geçeni tek bir mesajla paylaşabiliyor.

Böylece kullanıcılar birden fazla tweet yazarak kaybedecekleri zamandan tasarruf edip, mesajlarını en hızlı sekilde ve tek seferde sınırsızca gönderme keyfini yaşıyorlar. Uygulama sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada ilgi görüyor. Aralarında İngiltere, Almanya, ABD, Avusturya, Hollanda, meksika, Sri Lanka’nın bulunduğu 100’ü aşkın ülkede internet tutkunları eklentinin web sitesini ziyaret etti ve eklentiyi indirdi.

Kullanıcılar Turkcell Superonline FiberTweet uygulamasını bilgisayarlarına (fibertweet.com adresinden) ücretsiz olarak bir kez yükledikten sonra, normal koşullarda 140 karakter ile sınırlı “tweet” mesajlarının ötesine geçerek, daha uzun mesajları yazıp okuyabilme olanağına kavuşuyor. Mesaj boyutuna herhangi bir sınırlama getirmeyen Turkcell Superonline FiberTweet, bu yönüyle Türkiye’de ilk ve dünyadaki yenilikçi uygulamalardan biri olma özelliğini taşıyor.

Bilgisayarında FiberTweet desteği bulunmayan kullanıcılar ise, Twitter’daki bu uzun mesajların 140 karakterden sonraki bölümünü okumak için mesaj sonundaki linke tıklayarak mesajın devamını rahatlıkla okuyabiliyorlar. Bu sayfada mesajın devamını okuyan kullanıcılar, aynı özgürlüğün tadını çıkarmak için ilgili linkten FiberTweet’i hemen yükleyerek gönüllerince mesajlaşmaya başlayabiliyor.

Kullanıcıların fibertweet.com adresinden kolayca yükleyebileceği Turkcell Superonline FiberTweet, Internet Explorer, Firefox, Chrome ve Safari uygulamaları ile çalışabiliyor ve yeni iOS5 geliştirmesi sayesinde artık iPhone ve iPad’ler de sınırsız tweet dünyasına kavuşmuş oluyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst