İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

twiwin bot (ücretsiz, oyun oynarken twiwin kredi kasma !)

ozalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar, zamanında bu yazılımı 7 liradan satıyordum. sonra uğraşmak zor oldu ve ücretsiz olarak dağıtmaya karar verdim. sattığım arkadaşlarla görüştüm (yaklaşık 15 kişi falan) paralarını geri yollayabileceğimi programı ücretsiz hale getirip yayacağımı söyledim, sağolsunlar hiç biri geri istemedi onlara teşekkür ediyorum.

şimdi nedir bu twiwin bot ?
öncelikle twiwin.com sitesinde twitter takipçisi kazanmak için kredi gerekir, kredi kazanmanız içinde sitede size belirtilen insanları takip etmeniz gerekir. işte bu program sizin için o kişileri otomatik takip eder ve kredileri toplar
ayrıca sizi unfollow edenleri kontrol edip kredileri geri alabilirsiniz...

kısaca oyun oynarken, film izlerken yada herhangi bir işle meşgul olurken, twiwin bot size kredi kassın ! :msp_biggrin:

özellikler;
+ otomatik takip et özelliği ( eğer;
takip limitiniz dolmuş ve 15 dakika beklemeye alındıysanız, program durur ve 15 dakika sonra otomatik devam eder
yada
twitter tarafından saatlik takip limitine ulaştıysanız program 10 dakika aralıklarla kontrol edip tekrar başlar)

+ unfollow kontrol özelliği (sizi takip etmekten vazgeçenlerden krediyi geri almak için, özellikleri yukarıdakiyle aynıdır)

+ log (kayıt) tutumu.

+ sizi takip edenlere kaç kredi vereceğinizi güncelleyebilirsiniz

download link: http://dosya.ozal.in/twiwinbot.rar
programın boyutu normalde 70 kb'dir, ancak kullanılan kütüphaneler, ocx, dll vs. ek olarak boyutu arttırmıştır.
iletişim: twitter.com/ozalcapar
web: http://ozal.in

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5