İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

u6q.net, Dünyanın en güzel Kadınları (22 000 duvarkağıdı)

excy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünyanın en güzel Kadınları (22 000 duvarkağıdı)

site:
İstenen minimum fiyat: 15 TL
Artış: 1 TL
Hemen AL: 50 TL
Sonlanma: Bu gece (7 Temmuz 2009) 00:00
Sitenin açılış tarihi: 2008
Kategori, sitenin içeriği nedir: Duvar kağıtları, güzel kadınlar
Günlük hit sayısı, kaynak link: Yok
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Yok, hepsi birden satılık
Hosting dahilmidir: değildir
Banlı olduğu sponsor varmı: Yok
Banlı olduğu arama motoru varmı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: ücretsiz
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Siteyi alan kendi hostingine geçirene kadar (max: ay sonu) benim sunucuda kalabilir ama erişim veremem bu esnada.
Zamanında satın alıp bırakmıştım, hiçbir güncelleme yapmadım. Adtech reklamları duruyor, ayda 1-2 lira geliyordu en son baktığımda. Herhangi bir istatistik de yok elimde, ama çok az olduğunu tahmin ediyorum. Adtech'e de bakmayalı aylar oldu, geliri yok olarak değerlendirebilirsiniz. Yalnız bu veritabanı yabancı bazı sitelerde satılıyor ve adsense kullanıyorlar. Benim yemedi açıkçası.

Satışa 22 000 duvar kağıdı ve üç harfli .net alanadı olarak da bakabiliriz. Veritabanı ve dosyaları zipleyip indirme linki oluşturucam, ssh (varsa) ile daha kolay transfer edilebilir, yardımcı olurum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5