İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üç karakterli domain piyasa araştırması.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Meraba arakdaşlar elimde üç karakterli bir net domain var.

Domain : 0de.net (baştaki sıfırdır )

Domain piyasasını pek bilmem. Ederi nedir ne değildir bilmiyorum değerlendirirseniz sevinirm.

Teşekkürler.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkcası bence çok etmez.Ben 3characker in istatistiklerının doğruyu yansıttığını düşünüyorum.
Bence en akıllıcası bir site yapıp biraz içerik sağlayıp sedo'da satmak aksi takdırde satılası zor oluyor 3 karakter domaınler, zamanında bende çok aldım şimdi elimden geldiğince elımden çıkarmaya bakıyorum işime yaramıyor :)

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Açıkcası bence çok etmez.Ben 3characker in istatistiklerının doğruyu yansıttığını düşünüyorum.
Bence en akıllıcası bir site yapıp biraz içerik sağlayıp sedo'da satmak aksi takdırde satılası zor oluyor 3 karakter domaınler, zamanında bende çok aldım şimdi elimden geldiğince elımden çıkarmaya bakıyorum işime yaramıyor :)

Elince var olan 3 karakter com uzantıları bana yollasana fiyatları ile

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ben öle aşırı bir abartı fiyat beklemiyorum. ama reg fee den de fazla edeceğine eminim. Reg fee ye bulunabiliyosa buyursun alsınlar. Domain ticareti yapan birisi değilim panelde duruyordu ve sadece sormak istedim. Teşekkürler.

UlkeKurucusu

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bendede 2006 da doem.net vardı buysdomain şimdi 1,421 dolara satıyor :) birde okut.net var firmanın elinde oda 1.800 dolar civarında ucuza domain satayın :)

bluestanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr27.net

bende de bu domain var g.antepliyiz diye zamanında almıştık talibi varsa anlaşabiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5