İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücret karşılı adsense hesabı acılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astarr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ücret karşılığı adsense hesabı acmanıza yardımcı olabilirm üstüne basarak söylüyorum hesap satmıyorum sadce acmanıza yardımcı oluyorum ilgilenen olursa pm atsın bir gün içinde hesabınız teslım edilir

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
arkadaşlar ücret karşılığı adsense hesabı acmanıza yardımcı olabilirm üstüne basarak söylüyorum hesap satmıyorum sadce acmanıza yardımcı oluyorum ilgilenen olursa pm atsın bir gün içinde hesabınız teslım edilir

allah aşkına söylesene bi nasıl yardımcı olacaksın.. milletin kendi sitesi üzerinden başvurusu onaylanmadığına göre, tek bir yolu var bu işin. daha önce adsense onay almış kendi sitelerin üzerinden başvuru yapıp, hesaplarını açacaksın. bu da bir nevi adsense hesap satma işidir.

hesap satma olayından tek fark, seninle çalışan kişinin sana mail adresi vs..vs.. gibi bilgileri söyledikten sonra başvuru yapacak olman.. düpedüz hesap satacaksın işte.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hocam arkadaş pini girilmiş vb. hesap satmıyor. kişi adına yeni hesap açıyor. aynı işi ben de 15 tl'ye yapıyorum.

astarr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
allah aşkına söylesene bi nasıl yardımcı olacaksın.. milletin kendi sitesi üzerinden başvurusu onaylanmadığına göre, tek bir yolu var bu işin. daha önce adsense onay almış kendi sitelerin üzerinden başvuru yapıp, hesaplarını açacaksın. bu da bir nevi adsense hesap satma işidir.

hesap satma olayından tek fark, seninle çalışan kişinin sana mail adresi vs..vs.. gibi bilgileri söyledikten sonra başvuru yapacak olman.. düpedüz hesap satacaksın işte.

arkadaşım ilgilenirsen hesap acmak istıyorasn söyle yoksa boşuna klavyenin tuşlarına basarak yorma kendini.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hocam arkadaş pini girilmiş vb. hesap satmıyor. kişi adına yeni hesap açıyor. aynı işi ben de 15 tl'ye yapıyorum.

hesap satılıyor mu satılmıyor mu ? ben sonuca bakarım.

ha madem yasal, o zaman buyrun bende paypal ile 3$ yollayan herkese açayım adsense hesabı. taş çatlasa 10 saat içinde de onaylanacak. onaylanmazsa para iade. hodri meydan :gül:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5