İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Abonelikleriniz Yapılır

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Vip++ Üyelik

Özellikleri;

Vip++ Üyelik kategorisindeki konulara ulaşabilme, Vip üyelik kategorisindeki konulara ulaşabilme.
- Mesaj kutusu 1000 adet. (Vip üyelerde 500, standart üyelerde 150 adettir.)
- İmzalarında resim veya banner bulundurabilirler. Aynı zamanda link ekleyebilirler.
- Görünmez olarak giriş yapabilirler ve görünmez olarak dolanan kişileri görebilirler.
- Vip++ üye rütbesi ve Vip++ üye rengi kazanırlar.

Fiyatları;

1 Aylık : 33 TL
6 Aylık: 65 TL
1 Sene: 98 TL

Vip Üyelik

Özellikleri;

- Vip Üyelik kategorisindeki konulara ulaşabilme.
- Mesaj kutusu 500 adet. (Standart üyelerde 150 adettir.)
- İmzalarında resim veya banner bulundurabilirler. Aynı zamanda link ekleyebilirler.
- Görünmez olarak giriş yapabilirler ve görünmez olarak dolanan kişileri görebilirler.
- Vip üye rütbesi ve Vip üye rengi kazanırlar.

Fiyatları;

3 Aylık: 8 TL
6 Aylık: 15 TL
1 Sene: 25 TL

Ödemeler; İşbank havale veya eft.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Ne kadar çok ödeme çeşidi o kadar çok müşteri. PTT kabul eden vip yapıcı yok galiba :(

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
İşbank abnkamatikten 11 tl yaırırsan bana 8 tl ulaşır:)

Sorun zaten bankamatikten 11 tl yatırmak :) 10 u sorun değilde 1 ini nasıl yapcaz ? :) PTT bankda masraf %50 daha ucuz oluyor hemde bana daha yakın o yüzden ptt istiyorum ben. İş Bankası taaaa Demetevlerin en tepesinde :( (ben Demetevlerde bile oturmuyorum düşün yani ne kadar uzak )

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Sorun zaten bankamatikten 11 tl yatırmak :) 10 u sorun değilde 1 ini nasıl yapcaz ? :) PTT bankda masraf %50 daha ucuz oluyor hemde bana daha yakın o yüzden ptt istiyorum ben. İş Bankası taaaa Demetevlerin en tepesinde :( (ben Demetevlerde bile oturmuyorum düşün yani ne kadar uzak )

Şöyle olur,kontör atarsın:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5