İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Çeviri İsteği [ Her Dil İçin Geçerli ]

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar ücretli çeviri işi yaptıracağım yaklaşık 500 satırlı bir dil dosyası. türkçeden çeşitli dillere çevireceğim. ingilizceyi ben yapıyorum

hangi dili biliyorsanız dili ve toplam fiyatınızı konu altına belirtirseniz sevinirim.

öncelikli diller italyanca, almanca, fransızca

google translate ile çeviri istemiyorum!!!

Big Nugget

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam İngilizce yapabilirm ama başka dil bilmiyorum.Uygun fiyata yapan birisi de çıkarmı bilmiyorum

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçici olarak dil çevirileri ihtiyacım yok ama konu altına mesaj yazan arkadaşlara dili belirtsinler ben gerektikçe iletişim kuracağım. proje için yaklaşık 20 dil düşünüyorum.

harslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hollanda da yaşayan arkadaşım var ona çevirtebilirim siz metin dosyasını bana gönderin ben fiyatı size söylerim...

nevanur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almanca Fransızca İngilizce çeviri yapıyoruz. Kısa sürede teslim ederiz. Sayfa başı 10 tl.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 15:15 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

merhaba arkadaşlar ücretli çeviri işi yaptıracağım yaklaşık 500 satırlı bir dil dosyası. türkçeden çeşitli dillere çevireceğim. ingilizceyi ben yapıyorum

hangi dili biliyorsanız dili ve toplam fiyatınızı konu altına belirtirseniz sevinirim.

Almanca Fransızca İngilizce çeviri yapıyoruz. Sayfa başı 10 tl. Kısa sürede teslim ediyoruz

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:15 --

Almanca Fransızca İngilizce yapıyoruz. Sayfa başı 10 tl

BayramNur

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

Almanca ve Fransızca çeviri yapabiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5