İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli domain aldım.Bloggerde nasıl kullanabilirim?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
everydns kullandım ama bloga girince blogun arkaplanı falan gelmiyor en iyisi dnspark kullanmak heralde...Dns park ayarı olana kadar eski adresi kullanabilirsiniz..

Pöf.Everydns kullandım dnspark kullandım hatta ihsnin kendi içinden cname den ghs.google.com u ekledim ama hepsindede aynı sorunla kaşılaşıyorum.Kullandığım tema blogandweb teması.Ve ayarları yapıp domainimle bloga girdiğimde blogun arkaplanı, widgetlerin renkleri gibi özellikler yüklenmiyor bi türlü.İmageshacktandır deyip tüm imageshack materyallerini flickra yükleyip flickr linklerini kullandım ama yine aynı sorun devam ediyor.Oysa bi deneme blogu açıp orada bloggerin kendi temalarını veya blogandweb teması dışındaki temaları kullanıyorum hiçbi sorun yok ama bu blogandweb temalarında bu sorun ortaya çıkıyor ve bi türlü linkleride değiştirmeme rağmen blogun arkaplanı, widgetlerindeki renkli bölümler vs. yüklenmiyor.Bu sorunu tema değiştirmeden nasıl çözebiliriz bi bilgisi olan varmı?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
everydns kullandım bakalım sabaha kadar yönlenmiş olur inşallah..

Şimdi baktım ama hala yönlenmemiş.Kaç saatte olur bu yönlendirme işlemi bilen varmı?

Yaptığım ayarlar şöyle:

adszpa3.jpg

Heralde şu parked bölümünde ghs google olması lazım dimi..

Tamam şimdi düzelttim ghs.google.com yaptım bakalım kaç saate yönlenecek.

Ayarı düzelttim www.gokhanblog.com dan ulaşılabiliyor bloguma ama www yazmadan ulaşılamıyor.Araştırdım herkeste aynı sorun var.Neyse buda iyi.Artık backlinkleri www.gokhanblog.com olarak alıcam ;)

Resimdeki ilk kaydın aynısını tekrar girmen gerekir.
www.gokhanblog.com A ipno
gokhanblog.com A ipno

Bu iki kayıt yapıldığında www yazarak girişleride mümkün kılar.

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar ben google blogger panelinden özel alan adı aldım. Önceden blogger otomatik olarak blogspot.com'u yeni alınan domaine yönlendiriyordu fakat bu sefer yapmadı. Alan adını kredi kartıyla aldım fakat yönlendirme yapamıyorum. Yardım bekliyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5