İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretli edit ve bir kaç özellik için phpci arıyorum.

Byte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar, tavsiye üzerine foruma üye oldum.
Şuan varolan profesyonel anlamda kodlanıp tasarlanan (r10'dan anlaşmıştım) video scriptim için bir kaç özellik ve edit yaptırmam gerekiyor.
Bütçe falan düşünmedim ben yapılması gereken işleri ve eksikleri söylerim, iyi bir fiyat alırım ve işe hangi koşullarda istenilirse başlarız.
Yanlız aradığım bir kaç ufak takıntılı kriterlerim var.

Ben site ve script'e 2.000 tl ye yakın masraf ettim, bundan dolayı referanslı ve sağlam kişiler kesinlikle ön plandadır, aksini zaten bedava deselerde yaptıramam.
Referans, güvenilir olması, birde işinin ehli olması benim için kâfidir.
Kurumsal firma veya frelance çalışanda olabilir, dediğim gibi kriterlerimiz uyduktan sonra takıntım yok illa firma yada kişisel fark etmez. İlgilenen ve musait olan arkadaslar olursa p.m atsın, msn adresimi vereyim detayları görüşelim bir an önce. Aciliyetim yok ama vaktide boşa geçirmek istemiyorum. Lütfen belirttiğim kriterlere uymayan arkadaşlar ne kendini nede beni yorsunlar. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.​

Byte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet yardımcı olayım .

pm ile dönüş yaptım. referans ve güvenilir olması benim için önemli arkadaşlar, itrader olayı falan benim açımdan önemli tekrar hatırlatmak istiyorum. parasından pulundan değil, script'ten dolayı sıkıntım var, anlayışınız için teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5