İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

(Ücretli)Forum sitesine aktif üye getirip özgün konular paylaşacak kişiler

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar forum sitemize üye olup özgün konular açabilecek,ve bununla birlikte siteye yeni ve aktif üyeler kazandırabilecek kişiler aranıyor.Günde en fazla 1-2 saatinizi ayırarak ek gelir elde edebilirsiniz.Öğrenciler ve ek iş arayanlar için harika bir fırsat !!!

Lütfen işini gerçekten temiz ve ciddi şekilde yapabilecek iddialı kişiler başvursunlar.Ödemeyi ve detayları msn yolu ile konuşacağız.

Önemli : İşi ciddiyet ile yapacak kişiler başvursunlar,ödemede herhangi bir sıkıntı olmayacaktır.

Çalışma Şartları ;

Günde 5 Özgün konu (Konular belirtilen bölümlere açılacaktır.Konular en az 500 kelimeden oluşacak ve mümkünse konu ile alakalı görseller eklenecektir.Belirtilen bölümlerde istenildiği zaman değişiklik yapılabilir.)

Ayda 10 tane aktif üye getirilecektir (Arkadaşlarınız olabilir)

Ücret ayda 50 TL dir.Bu miktar çalışmanızdaki özverinize ve belirtilen şartlar dışında ekstra yapacağınız katkılara göre yükseliş gösterebilir.

Ayrıntılar için PM isteyiniz,size bir msn adresi verilecektir.Ödeme detayları ve diğer konular orada konuşulacaktır.

r9emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hala arayış içindeyseniz görüşme yapabiliriz PM atarsanız.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
ayda 150 özgün konu hepsi 500 kelime + aktif üye :) sen 50 liraya 20 tane 500 er kelimelik özgün makale yazan birini bulursan öp de başına koy :)

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ayda 150 özgün konu hepsi 500 kelime + aktif üye :) sen 50 liraya 20 tane 500 er kelimelik özgün makale yazan birini bulursan öp de başına koy :)

20 konuya 50 TL mi ? Ya sen çok zenginsin tenezzül edilmez olarak görüyorsun ya da ben çok cimri :) Herşeyin bir bedeli vardır para kolay kazanılmıyor...İstenen şartlarda zor şeyler değil günde 1-2 saat oyun oynamak yerine buna vakit ayıran gayette rahat yapar.

Hala arayış içindeyseniz görüşme yapabiliriz PM atarsanız.

PM Gönderilmiştir.

whakan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuda belirtilen şartları kabul ettim ve msn konuşmamızda belirtilen forumizyon.com sitesinde belirtilen görevleri yapmayı kabul ediyorum.

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Detaylı PM alabilir miyim hocam boş vaktim çok bu aralar.

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
''whakan'' kullanıcı isimli arkadaşımız ile iş ilişkimiz tarafımızca sonlandırılmıştır.Yeni alımlar devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5