İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Forum yazarlığı(GARANTİ KAZANÇ)

tarhana78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba dostlarım,
Bir sitede maç tahmini yaparak para kazanmak ister misin? Yaptığın her 4 tahmin başına 1tl alıyorsun. Günde 20 tahmin yapsan 5 tl alırsın. Haftada 35 lira eder. Ben forumda yazdım ve yaklaşık 100 lira aldım.Kazancın bir sınırı yok. Eğer sende katılmak istiyorsan
http://www.legalparaforum.com/register.php
adresinden kayıt olabilirsin. He bu arada kayıt olurken formdaki "Tavsiye edenler" bölümüne: fred yazarsan bana da bi kıyak yapmış olursun=).Şimdiden Bol ve bereketli kazançlar dilerim .

tarhana78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Not: Foruma kayıt olurken tavsiye edilenler bölümüne fred yazmanız bana ekstradan kazanç sağlamayacak, yani siz ne kadar kazanırsanız ben onun yüzde bilmem kaçını almayacağım. Tavsiye puanım artacak sadece. İyi niyet ve desteğiniz için sağolun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5