İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Moderatörler ve Yöneticiler Alınacaktır

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
1.5 yaşındaki forumumu tekrardan hayata geçirmek ve işlek bi yer olmasını sağlamak istiyorum.Bu yüzden forumuma moderator ve yöneticiler alınacaktır.

Moderator : açtığı konu ve getirdiği üye miktarı kadar para verilecektir.

moderator arkdaşımız ayda 500 konu açtı ve 20 üye getirdi.(Getirdiği üyelerin en az 2 konusu olmak zorunludur.) 15 tl para kazanacaktır her ayın 1 ile 7 si arasında ödenecektir.

Yönetici : Yönetici arkdaşımız forumu düzenli tutmalı ve gelen üyelere saygıylı davranacak biri olsun yeter. Oda aynı şekilde açtığı konu ve getirdiği üyedende kazanabilir.

Yönetici arkdaşımızı +20 yaşında biri olmak isterse ilk tercihim o olacaktır.

Not : Eğlence mizah eğitim spor ve diğer bölümlerimize açılan konular için ücret ödenmeyecektir.

Çalışmak isteyen arkadaşlarımızın konu altına bildirip özel mesajla msnleri atmaları yeterli olacaktır.

Not 2 : Her 6 ay da bir ödenen miktara 10 tl zam yapılacaktır.

Ayrıca sitede istediğiniz bölüm açılacak ve tema editlemesi yapılacaktır.

Şu an sitemizde sadece logo eksiği bulunmaktadır.Grafik yeteneğim zayıf olduğu için onu yapamadım

İşimiz gücümüz Paylaşım diyorsanız sizde aramıza katılmak için TIKLAYIN.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
forum adminliği verirseniz ücretsiz yapabilirim hatta özgün içerik de girebilirm...

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Birazdan deshaneye gidicem 10 dk falan konuşabiliriz hocam özelden yolluyorum.

xjasonxgonzox

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hacı üye getirmeden konu açsak 500 konu ne kadar verirsin?

By Mahlas Krql

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5