İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli SEO yaptırılacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

themaniac

Misafir
Ücretli SEO yaptırılacaktır

Deneyimsiz referanssız olanlar hiç vaktimi çalmasınlar. iç giyim konusunda sitemiz var eticaret sitesi. şuan da google da 'iç giyim' yazıldığında birinci sırada çıkıyor ama SEO konusunda sürekli çalışacak birine ihtiyacım var. Diğer kelimeler de de yükselmek istiyoruz.

BU KONUDA PM ATMAYIN CEVAP VERİLMEZ. sadece buraya referanslarınızı yazın ve yapabileceklerinizi sıralayın. ortalama fiyat belirtin. Kimsenin öyle kaçak göçek işini sevmem ben. herkes açık açık yazsın. referanslarınızın ulaşılabilinir olması gerekiyor. yani bilmem ne sitesi derseniz onu arayıp sorucam. bu ciddi bir iş ona göre deneyimsiz arkadaşları istemiyorum.

ferahi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en basit referansımız sadece 1,5 ayda 6 veya 7 bin arası tekil ziyaretçidir.İmzamdaki msn yi ekleyin referanslarımız için çalıştığımız firmaların nolarını verelim.

T

themaniac

Misafir
konuya yazan arkadaslarla yarin tek tek gorusecegim ve referanslarini da aricam. Tayland'dan aricam icin bos bos referanslar falan vermeyin, tel faturasina yazik ;)
ayrica arkadaslarin referanslarinin sitelerini istiyorum, sitede tel no yoksa hic ref olarak vermeyin. Ben direk arayip gorusebilecegim insanlar olsun istiyorum

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ref 1 : www.seykoc.com.tr
Kelime: alaşımlı aluminyum
------------------------------
Ref 2 : www.ajansfamily.net
Kelime: cast ajans

Diğer Referanslara bycmedia.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Bana ulaşabilmeniz için telefonumu pm yoluyla gönderebilirim. Bycmedia.com bana ait değil bilginize ben orada yazılım uzmanıyım.

T

themaniac

Misafir
diğer SEOcu arkadaşları da beklemekteyiz. biz zaten ana kelimemizde birinciyiz ama diğer subkeyword'lerde de üstte olmak istiyoruz. çok geniş çaplı bir çalışma yapacağız, bu işi yapabilecek yetenekli arkadaşları bekliyoruz.

love06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umut tasarım Senle Bi Görüşelim Yoksa Farklı Şekilde Görüşecez Dolandırıcımısın ????????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5