İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli tasarım işi yapacağım, kodlama için ortak arıyorum

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Merhaba,

Ben 18 yaşında bir arayüz tasarımcısıyım. Webmasterlar ve normal kullanıcıların türlerine nazaran daha çok beğendiği ve kullanışlı olan minimal tasarım konusunda gayet iyi olduğumu düşünüyorum. Bu konuda, ücretli tasarım işine başlamayı da düşündüğümden, kodlamacı olarak bir ortak; arkadaş arıyorum.

2 kişilik bir tasarım ekibi oluşturalım istiyorum ortağımla; isim bulalım ve site kuralım. Forumlar ve diğer tasarım ve webmaster platformlarında bu ekibi tanıtalım, sevdiğimiz işle beraber kazanalım istiyorum. :hihi:

Başlangıç olarak web arayüz tasarımı ve kodlaması yapacağız. Ben müşteriyle ilgileneceğim, istenen tasarımı alt sayfa ve arayüz elementleriyle hazırlayacağım ve ortağım da bunu w3c hatalarını minimum tutmaya çalışarak HTML ve CSS olarak kodlayacak. Eğer WordPress'e giydirebiliyorsa(ki ben yavaş da olsa yapabiliyorum) daha da iyi olur. WordPress temaları yaparsak sadece forumlarda değil, düşündüğüm bazı platformlarda da çok iyi satış yapabileceğimizi düşünüyorum. :aşık:

Kazanacağımız parayı ortağımla konuşarak paylaşacağız. Gerekirse kendi hakkımdan da ortağıma vereceğim; çünkü tasarlamayı çok seviyorum. Yine tasarlarız, biraz daha kazanır ve paylaşırız sorun değil. :)

Ayrıca, mesela ben logo tasarımında pek iyi değilim. Kötü olabileceğini bile bile de parası için iş almam. Ortağımın da bu titizlikte olmasını rica ediyorum. :hmmm:

Kodlamada çok eksiği olduğu halde, "olsun yapabilirim herhalde" diye düşünenlerden ziyade, iyi olanlarla görüşmek istiyorum.

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eğer tasarımları daha hızlı bitirmek isterseniz bende tasarımcı olarak ekbie katılabilirim :)

StyLes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ayrıcabende katılabilirim Html olarak kodlayıp php script giydirip editleyebilirim..

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
StyLes gerçekten iyi bir coder :) tavsiye ederim çalışmanızı :)) umarım tasarımcıya ihtiyaç duyarsınız da ben de ekibe katılırım :))

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
StyLes, seninle anlık görüşebilmem için adresini öm ile gönderir misin? :)

Furnet, ilgin için teşekkür ederim. Bilemiyorum, eğer umduğum gibi satış yapılırsa yeni bir tasarımcı düşünürüz. :)

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
Başarılar... Bir yıldız doğuyor herhalde :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5