İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli Üyelik Ödeme Yöntemi

SchilleR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Malumunuz Paypal Türkiye'de şuan kullanılmamakta Ücretli Üyelik kısmında ise Paypal ile ödeme yöntemi bulunmakta bu konuda düzeltme yaparmısınız. Ayrıca Fiyatlandırmayı TL üzerinden yapmanız tüm üyeleri sevindireceğini düşünüyorum.

Peak

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
19
[MENTION=41500]KaRNeC[/MENTION]; e özel mesaj gönderin size ödeme için hesap bilgisi verir

CtrL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bu konuda düzenleme yapılacağı yazılmıştı, yapılana kadar [MENTION=78016]Peak[/MENTION]; hocanın bahsettiği şekilde idare edilebilir.

Pire-Ferhat

0
Onaylı Üye
Reaction score
19
Ben de mesaj attım da. Eklentinin sadece Dolar ve Avro ile çalıştığı söylendi. Düzeltme için eklentinin değişmesi gerekiyormuş. Fiyatlar zaten çok uygun. Umarım sitenin xenforo'ya geçirilmesinin ardından çok fazla artmaz

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Merhabalar,

Malumunuz Paypal Türkiye'de şuan kullanılmamakta Ücretli Üyelik kısmında ise Paypal ile ödeme yöntemi bulunmakta bu konuda düzeltme yaparmısınız. Ayrıca Fiyatlandırmayı TL üzerinden yapmanız tüm üyeleri sevindireceğini düşünüyorum.

Merhaba
Sitemizi Xenforo'ya taşımayı planlıyoruz. Önceki eklentiler maalesef sadece Dolar ve Euro ile hesap alabiliyordu. Bu yüzden hiç değiştirmedik. Yeni sistemde her şeyin daha güzel olmasını diliyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5