İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretli uzmanlar aranıyor ..

mls_x_my1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar .. Hemen uzatmadan derdimi yazıyım .. ben daha önce 3 site açtım .. 2 si tutmadı bir tanesi tuttu ama hiç bir gelirim yoktu(tuttu derken ziyaretçi sayısı günlük 50 felandı ) ben bu sefer son şansım olarak arkadaşlık sitesi kurdum .. mümkünse gelir getirebilecek ( tabiki hemen olmaz doğal olarak sonraki aşamalarda ) çok kısa sürede müthiş ziyaretçi ve üye sayısı yakalabilecek bir uzman arıyorum .. bunun için pttden en fazla 50-70 arası bir şey yollayabilirim .. Ama dediğim gibi bu son şansım kısa sürede 2kdan fazla ziyaretçi ve üye getirebilecek arkadaşlar arıyorum.. Siteyi ve msnmi pmden atabilirim yasak galba buradan vermek .. İyi akşamlar

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu fiyat kimse SEO çalışması yapmaz herhalde. Ancak benim size farklı bi teklifim olabilir bana ulaşırsanız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5