İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[ücretsiz]10 adet tanıtım yazısı alıyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Arkadaşlar merhaba, kendi halinde ufak çaplı bir kişisel blogum var, bugün farkettim ki özgün yazıları çok çabuk indexlemekte. 10 adet tanıtım yazısını blogumda ücretsiz yayınlayabilirim. Kategorileri siz belirlersiniz. 10 makale 10 farklı kişi demektir. 1 kişi 2 makale gönderemicektir.
iletişim için özel mesaj yolunu kullanabilirsiniz
kolay gelsin

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
tanıtım yazıları sizlere ait
istediğiniz kadar link koyabilirsiniz ama tuzunu fazla kaçırmayalım

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
arkadaşlar çok çok özür dilerim
tanıtım yazılarını almaktan vazgeçtim
moderatörler konuyu kilitleyebilirler mi

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
line - repi nasıl verebildin :S

T

trgy

Misafir
Vip üye grubuna geçenler sanırım -rep verebiliyor karışık bir durum çözemedim şu problemleri bir türlü.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konu tekrar aktif arkadaşlar,
illegal tanıtımları, 3 satırlık tanıtımları kabul etmiyorum, 125484214 tane sitede paylaştığınız tanıtımlarınızı kabul etmiyorum, standart olan 3 link bırakabilirsiniz, 2 kelimeye link, 1 adette site adresi kabul ediyorum, tanıtımlarınızı özel mesaj yoluyla gönderebilirsiniz, şunu da ekleyeyim, tanıtımların hepsi 1 günde eklenmeyecektir, ilk 10 kişinin gönderdiği tanıtımlar 2 şerli gruplar halinde yayına alınacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5