Ücretsiz 1000 facebook beğenisi kazanın - oto yorum gönderin !

ssyazilim

0
İyinet Üyesi
Katılım
28 Haziran 2014
Mesajlar
30
Reaction score
0
* begeniyor.com Ücretsiz olarak güvenli bir şekilde Facebook sayfa-resim-durum-yorum beğendirme , hızlı yorum atabilme ve bilgi edinme servisidir.


begeniyor.com kimseden hesap bilgisi istemez ve uygulamayı kullanmak için zorlamaz.

* Sistem tamamen Facebook Developer kodlarıyla hazırlanmıştır. developers.facebook.com referans alınmıştır. Alanında uzman ASP.NET teknolojisiyle yazılmış TÜRKKİYE'DEKİ TEK uygulamadır.

* Tanıtım videolarımız ve kullanım detayları sitemizde mevcuttur.

bidünya beğeni !


BAZI SIK SORULAN SORULAR -

BEGENIYOR.COM NEDİR ?

* begeniyor.com uygulaması Ücretsiz olarak güvenli bir şekilde Facebook sayfa-resim-durum-yorum beğendirme , hızlı yorum atabilme ve bilgi edinme servisidir.

* Sistem tamamen Facebook Developer kodlarıyla hazırlanmış olup, kullanıcılara herhangi bir zararının olması söz konusu değildir.

* Access token kodu, sizlerin Facebook üzerinden güvenli bir şekilde beğeni almanız için gerekli olan koddur.

* begeniyor.com sizlerden hesap bilgisi istemez. Sadece Token kodunuz ile girerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.BEĞENİ LİMİTİM VAR MI ?

* sistemi kullanan üyelerin beğeni limiti bulunmamaktadır. Havuz durumuna göre maximum beğeni sayısına ulaşabilirsiniz. Her beğeni çekim esnasında normal üyelerimizin 2dk işlem bekleme süresi bulunmaktadır. Vip üyelerde bu bekleme süresi yoktur. Vip üyelik için "İletişim" sayfasından istekde bulunabilirsiniz.

SİSTEM GÜVENLİ Mİ ?

* Sistem tamamen yasal programlama dilleri ile oluşturulmuş kodlama yapısına sahiptir. Kesinlikle hiç bir alıntı kodlama kullanılmamaktadır. Sayfanın en altından "Site Raporları" kısmından sistemin güvenlik dosyalarını inceleyebilirsiniz.

* Bu servisi "özgür hür iradeniz" ile kullanır ve beğeni etkileşimine girmeyi "özgür hür iradeniz" ile kabul edersiniz.

DAHA FAZLASI İÇİNHİZMETLERİ : facebook sayfa beğendirme hilesi
facebook durum beğendirme hilesi
facebook türk beğeni hilesi
facebook oto mesaj gönderme hilesi
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst