İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz 3 dk içinde Pr5 link Alma Metodu !

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bugün sizlere ister yabancı olsun ister yerli siteleriniz için ücretsiz Pr 5 link alabileceğiniz bir siteden bahsedecem. Google için backlink ve pagerank'in ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz.

Birinci adım :

bloggerschoiceawards.com

Sitesine giriş yapıyorsunuz. Site tabi ingilizce. Siteye üye oluyorsunuz ve mail doğrulaması ile üyeliğimizi aktif ediyoruz.

İkinci adım :

Sitenin sağ köşesinde Nominate Now yazısına tıklayarak gerekli formları doldurarak anahtar kelimelerimizi, etiketlerimizi ve site açıklamasını yaptıktan sonra sitemizi ekliyoruz.

Yalnız siteniz türkçe dilinde ya da farklı dilde ise Foreign Language Blog kategorisini seçmemiz daha uygun olacaktır. Bir süre sonra dk gibi sitemiz onaylandığını göreceksiniz.

Üçüncü adım :

Şimdi eklediğimiz siteyi ping ettirerek pr 5 backlinkimiz google tarafından daha çabuk görülmesiniz sağlamış olacaz.

pingler.com

adresine ulaşarak bloggerschoiceawards.com sitesindeki sitemizin sayfa Url'sini yapıştırarak ping yaptırdıkmı işlemi tamamlamış oluyoruz.

Sadece 2 dk ayırarak sitemize pr 5 link almış olduk. Hemde anahtar kelimelerimizle.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
işe yararsa süper olur.teşekkürler

P

pozitif06

Misafir
Onay Maili Gelmiyor

kardeş 30 dk oldu daha mail gelmedi :ıslık: demekki çok yoğun çalışıyorlar :D

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaslar cok ilginc ama uye olunmuyor br turlu surekli diyorku hata dogum tarihini yanlıs yazıyorsunuz istedikleri gibi yaziyorum

Örnek: 20/05/1986 diye yaziorum ancak hata verior ;)

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Sitemin etiketlerini yaptım hersey tmm ama siteyi bulmak zor hemen gorunuyormu site etiketlemeler yapildiktan sonra?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5