İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz, ayrıca kaliteli üstelik üyelik gerektirmiyor

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar 7 yıldır yayında olan web sitemizde dar bit kitleye hitap ufak bir dizin oluşturdum, firmanızı, hizmetinizi yada sitelerinizi üyelik gerektirmeksizin ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Web sitemiz PR 4 , Alexa 500k olup 7 yaşındadır ve google de 8 alt bağlantısı mevcuttur.

Ayrıca dizine eklediğiniz ilanlar , aynı web sitesinin farklı bir ipde bulunan forumunda, bağlı olduğu sosyal ağlar ve dizinlerde otomatik olarak yayınlanacaktır.

Web sitemizin iç ve dış seosu üst düzeydir ve eklediğiniz ilan dakikalar içerisinde google'de index alacaktır.

Ayrıca 1 ay boyunca her hafta eklenen ilanların en fazla okunanları hakkında web sitemizde 500 kelimelik bir öz eleştiri yazısı yazılarak sitenizin bir adet backlinki eklenecektir.

İşin özü, yok böylesi :)

Dizinimizde aşağıdaki katagoriler bulunmaktadır ve başka katagori eklemeyi düşünmüyorum.

• 2. El Domain Pazarı
  • Domain Hosting Firmaları
  • Nazarweb Bilişim Teknolojileri
  • E-Ticaret Siteleri
  • Freelance İş İlanları
  • İlginç İlanlar
  • İnternetten Para Kazanma
  • Kampanya İlanları
  • Makale ve Yazarlık
  • Satış Ortaklığı ve Reklam
  • Seo Optimizasyon Firmaları
  • Servis ve Webmaster Araçları
  • Sosyal Medya Hizmetleri

http://www.clubturk.net/archive/firma-rehberi.html

Kendinize uygun katagoriye tıkladığınızda, sağ altta İlan Ekle çıkacaktır.

İlan ekledikten sonra konuya yazıldığı tadirde onaylancaktır.

chorock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İmzamdaki siteyi ekledim. Kabul ederseniz teşekkür ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5