İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz .be domain

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komikus' Alıntı:
new -16.00 20.00 1 4.00

Total excl.VAT 4.00 €
VAT 0.60 €

Total incl. VAT 4.60 €

Çıktı ama en başta 0 çıkmıştı. Bi türlü yapamadım bende :)

kullandıgın ip'den biri almış yada cerezleri temizlemedin yada düşmüş olabilirsin başka olasılık kaldımı proxy ile alamıyorum diyenler özel atsın yardımcı olayım :) balık vermicem balık tutmasını göstericem :p

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkçası bana biraz saçma geliyo ücretsiz aldınız 1 yıl sonra adamlar size istedigi ücreti dayatacak, sizde vermek zorunda kalacaksınız. Değiştiririz derseniz Host felen değişir ama site adresi değiştirmek sizi çok geri götürür onca emege yazık olur.

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alobar' Alıntı:
Açıkçası bana biraz saçma geliyo ücretsiz aldınız 1 yıl sonra adamlar size istedigi ücreti dayatacak, sizde vermek zorunda kalacaksınız. Değiştiririz derseniz Host felen değişir ama site adresi değiştirmek sizi çok geri götürür onca emege yazık olur.

sen her şifrelediği adresi acacagınımı düşünüyorsun arkadasların bazıları cift haneli rakamlardan söz ediyor o kadar adresi açacak potansiyel kimsede yok bence...

Alıyorlar veya alıyoruz nedeni google pagerank ve türevi için yada en başta yazdıgım gibi sedo vs için ücretsiz oldugu için ragbet görüyor nasılki bedava.*** domainler rahbet görüyorsa buda öyle herkes kendinden sorumludur adresi alan düşünsün sen yorulma :)

Ayrıca bu sadece bir paylaşım kimsenin zorla alması gerekmiyor bende yabancı bir formda okudum ve burada paylaştım. Paylaşılacak şeyleri yazarsanız daha güzel olur ama herşey yazılmaz ücretsiz reseller veren yerleri yazmam mesela sebebi bu işe bu forumda çok kişi bel baglamış durumda..

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
symbiantech' Alıntı:
sen her şifrelediği adresi acacagınımı düşünüyorsun arkadasların bazıları cift haneli rakamlardan söz ediyor o kadar adresi açacak potansiyel kimsede yok bence...

Alıyorlar veya alıyoruz nedeni google pagerank ve türevi için yada en başta yazdıgım gibi sedo vs için ücretsiz oldugu için ragbet görüyor nasılki bedava.*** domainler rahbet görüyorsa buda öyle herkes kendinden sorumludur adresi alan düşünsün sen yorulma :)

Ayrıca bu sadece bir paylaşım kimsenin zorla alması gerekmiyor bende yabancı bir formda okudum ve burada paylaştım. Paylaşılacak şeyleri yazarsanız daha güzel olur ama herşey yazılmaz ücretsiz reseller veren yerleri yazmam mesela sebebi bu işe bu forumda çok kişi bel baglamış durumda..
Dedigin dogru ancak 1 yılda iyi bir google pagerank yaptın sonra domain ücreti abardı satamadında ne olacak,
Dedigin dogru herkez kendi sorumludur ancak bilmedigi bi şeyden nasıl sorumlu olacak, ben kimseye alma demedim sadece böyle bir durum olursa bunuda düşünün demeye getirdim.
Dedigin dogru paylaşım iyidir bu nedenle teşekkürler :)

G

Geveze.at

Misafir
Valla ben almiyorum. Bir sene sonra ne olacagi belli degil. Aldigim domainleride paneliyle birlikte arkadaslara hediye ettim.
var mi .de, .at, .com, .net gibisi be ;)

soyturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Domain Type Setup & Fee Annual & Fee Year(s) Fees
*****.be new -16.00 20.00 1 4.00

Total excl. VAT 4.00

Son ana kadar güzel herşeysıfır. sorguda sıfır ayarda sıfır dns düzenlemeden sonra para istio :(

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
soyturk' Alıntı:
Domain Type Setup & Fee Annual & Fee Year(s) Fees
*****.be new -16.00 20.00 1 4.00
Total excl. VAT 4.00

Son ana kadar güzel herşeysıfır. sorguda sıfır ayarda sıfır dns düzenlemeden sonra para istio :(

başka proxyler dene dostum bendede bazen öyle oluyor proxy değiştirip alabiliyorum gerci kendime fazla birşey almadım :) kolay gelsin

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla ben burdaki verilen proxyler ve proxy siteleri sayesinde 30 küsür tane aldım :)

önemli olan daha önce bulunmamış proxy bulabilmek..

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diğer sayfalarda cevabı var ama tekrar yazmanın bir sakıncası yoktur insallah öncelikle avrupa ip'lerinden baglanman gerek buda türkiyede isen proxy ile mümkün bir proxy serverinden baglanıp domaini aratıyorsun daha sonra .be uzantılı domainin yanında "free" ibaresi yer alıyorsa check boxa tıklayıp işaretleyi addcart diyorsun.
daha sonra view carttan ücrete bakıyorsun para istemiyorsa devam edip istenilen bilgileri girdiğin zaman senin için 1 yıllıgına eurodns şifreliyor. kolaygelsin.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sizce ileride bu domain'lerde sıkıntı yaşar mıyız acaba ?

G

Geveze.at

Misafir
SLiM_BoY' Alıntı:
Arkadaşlar sizce ileride bu domain'lerde sıkıntı yaşar mıyız acaba ?
Muhakkak yasayacaksiniz. Ilk basta seneye domaini uzatmak istediginizde abartili bir rakamla karsilacaksiniz. Uzatmayincada domaininiz kapanacak.
Ben ne anladim o zaman bu isten.
.be domainini satmaya kalksaniz bedava alan olmaz. Para edecegini saniyorsaniz yaniliyorsunuz. Yabanci forumlari biraz arastirin bakalim .be domain hakkinda ne düsünüyorlar

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at' Alıntı:
Muhakkak yasayacaksiniz. Ilk basta seneye domaini uzatmak istediginizde abartili bir rakamla karsilacaksiniz. Uzatmayincada domaininiz kapanacak.
Ben ne anladim o zaman bu isten.
.be domainini satmaya kalksaniz bedava alan olmaz. Para edecegini saniyorsaniz yaniliyorsunuz. Yabanci forumlari biraz arastirin bakalim .be domain hakkinda ne düsünüyorlar

23€ sanırım uzatması.yani normal ip'den alırken 23€ gibi bir şey gözüküyor.
ama bence güzel domain ve iyi hit toplayan site için 23€ pek de fazla gelmez :)

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at' Alıntı:
.be domainini satmaya kalksaniz bedava alan olmaz. Para edecegini saniyorsaniz yaniliyorsunuz.

bence uzantıda değil siteyi işletebilende bitiyor olay http://www.skins.be/ örnegi günlük 136.000 tekil ziyaretcisi var.. ve sedoda bir ara satılıyordu.. tıkla bak satılıyormu satılmıyormu.. düz mantık yaklaşmayın şu olaylara.. işletirsen satarsın boş domaini kimse olmaz..

belçikanın ne mok oldugu ortada bundan dolayı yorum yapılıyordur diye tahmin ediyorum.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
50 tane proxy denedim genede olmadı, search ediyo baskete atıyo, confirmde 4 istiyo :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5