İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Bitcoin Kazanın | Sadece Günde 5 DK Ayırın

JeeTx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BİTCOİN KAZANMAYA ŞİMDİ BAŞLA !

Üye olmak için tıklayın.

Merhaba arkadaşlar,

Bugün PTC (Paid to Click) (Tıklama başına para kazanma) ile BTC (BitCoin) nasıl kazanacağız onu anlatacağım.

Reklamlara tıklayıp toplamda 28 günde 0.001 BTC biriktirebilirsiniz.

Bu BTC ile 0.001 BTC yatırıma çevirip hem yatırımdan hemde PTC tıklayarak Satoshi kazanabilirsiniz.

0.001 BTC yatırım ile günlük 0.00005 BTC kazanabilirsiniz. 5 dakikanızı ayırarak PTC reklamlarına tıklarsanız, günlük kazancınız 0.00008500 BTC olur.

Bu hesap ile 11 gün sonra 1 paket daha alıp, sonraki alacağınız paketi daha kısa sürede alabilirsiniz.

Yatırımım 0.02179 BTC oldu = 40 TL.

Her gün 4 TL ve fazlasını çekebiliyorum, yinede bir kısmını daha çok kazanmak ve kazancın devamı için tekrar paket alarak değerlendiriyorum.

Site hakkında:

Günlük 5 dakikanızı ayırıp 3100++ Satoshi kazanma imkanı.
Yatırım yada yatırımsız gayet güzel bir gelir elde etme imkanı.
Reklam izleme zorunluluğu yok.
Yatırım için minimum ödeme: 0.001 BTC.
Yatırım yapıldığında ve paket alındığında ADS DIRECTORY reklamlarından faydalanabilirsiniz. (Daha fazla günlük kazanç.)
Ödeme limiti: 0.001 BTC.
Ödeme yöntemi: BitCoin.

Üye olmak için tıklayın.

Extra:

Paranız dashboard bölümünde birikiyor. İsterseniz 0.001 BTC olduğunda çekersiniz, isterseniz daha fazla kazanmak için yatırım yapabilirsiniz.
Yatırım yapıp 0.001 BTC aldığınızda, aldığınız paket 20 günde parasını çıkartıyor.
Yatırım yaparak daha fazla kazanç sağlanıyor.
PTC reklamlarına tıklayıp hesabınızda ki BTC’leri site içinde yatırıma çevirebilirsiniz.

Ödeme kanıtları:

Ödeme kanıtları için tıkla.

Kaynak:

İçerik kaynağı için tıklayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5