İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

[Ücretsiz Dağıtım] Link Ekleme link Bulma scripti. - PHP -

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Merhaba arkadaşlar uzun bir zaman önce bir script yazdırmıştım hemde güzel bir fiyata :) O zamanlar çok revaçta olan forum siteleri ve bu siteleri kullanmaya çalışan ve bbcode ile pek arası iyi olmayan kullanıcıların işini dahada kolaylaştırmak için link toplama ve dağıtma sitesi açıcaktım. Gerek iş yoğunluğu gerek işlerin tersliği gereksede başka sebeplerden ötürü siteyi hiç ama hiç açamadım. Scripti dahi kurup tam olarak deneyemedim sadece bir defaya mahsus görüntüsüne bakmak için kurmuştum. Arşivde duracağına belki birilerinin ihtiyacı olur diye paylaşma gereği duydum. Umarım hoşunuza gider demo adresi maalesef yok kurulum yazısını aşağıya ekliyorum.

Umarım faydasını görürsünüz.

tüm dosyaları ftp den attıktan sonra
baglar/ayar.php 'yi notepad ile açıp
site ayarlarını kendine göre düzenle.
Aynı şekilde yonetim/baglan.php sayfasında da
vt bağlantılarını kendine göre düzenle.

Sonra link.sql dosyasını sql'den dump et. Siten çalışır duruma gelecektir.
Yanlız değişiklikleri yaparken yazdıklarının ''; kalıbı içerisinde kalmasına dikkat et.

Ayrıca sistemi istediğin dilde çalıştırabilirsin
Bunun için tr.php nin bir kopyasını oluşturup, ''; kalıbı içerisindeki cümleleri o dile
göre düzenlemen yeterli. Sonrasında baglar/ayar.php sayfasındaki $dil_dosyasi tanımını verdiğin
dosya ismiyle değiştir. Böylece değiştirdiğin dille site çalışmaya devam edecek. Yada sitede
gördüğün yazıları da aynı tr.php sayfasını notepad ile açıp kendine göre düzenleyebilirsin.

Hadi hayırlı olsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5