İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Emlak Sitesi

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emlakci_sitesi.png

Emlakçılar için hazırlamış olduğumuz Ücretsiz Emlak Sitesi ile tüm emlak ilanlarınızı web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Emlak sitenize ekleyeceğiniz tüm emlak ilanlarınız aynı zamanda ücretsiz emlak ilan sitesi olan emlaksokagi.com da da yayınlanır. Böylelikle tek bir adımla ilanlarınız daha fazla müşteriye ulaşır.

Özellikler
  • Kolay Kullanımlı Türkçe Yönetim Paneli
  • Sınırsız İlan Ekleme
  • Danışmanlarımız Sayfası
  • İlanları Vitrinde Görüntüleyebilme
  • İlan Arama Formu
  • Duyurular Eklentisi
  • Bilgi Sayfası Eklentisi
  • RSS İlan Eklentisi
  • Google Map
  • Sosyal Medya Eklentisi (Facebook, Twitter)

kaynak

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylasım için Tskler

SQL dosyası nerde ?

Kurulumu için aşağıdaki adımları izleyin.

Nasıl Kurulur
1) Ücretsiz Emlak Sitesi'ni bilgisayarınıza indirin
2) Hosting sağlayıcınızdan ftp bilgilerinizi talep edin.
3) İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı açın ve içindeki dosyaları ftp sunucunuza atın
1) emlaksokagi.com 'a üye olun ve yönetim panelinizde yer alan site talebi menüsünü kullarak Tablo Ön Eki oluşturun.
4) Tarayıcınızı açın ve sitenize giriş yapın.
5) Karşınıza çıkan kurulum ekranında yer alan Tablo Ön Eki kutucuğuna daha önceden not aldığınız Tablo Ön Eki'ni girin ve Oluştur butonuna tıklayın.
Not: Tablo Ön Eki'ni daha sonra yönetici panelinizde iletişim sayfanızın en alt bölümünde bulabilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5