Ücretsiz Facebook Beğeni Hizmeti

V

vBasic

Misafir
ghVJ1Yv.png

Herkese merhaba, yepyeni ve ücretsiz Facebook "Durum, Fotoğraf ve Video" beğeni hizmetini sizlere sunuyorum. Sistemimiz "15.06.2015" tarihinden itibaren herkese hizmet verecektir kısaca sistemimizi tanıyalım:

  • Durum Beğendirme
  • Fotoğraf Beğendirme
  • ID ile Beğeni Sistemi
  • Duruma Yorum Yaptırma

1-) Durum Beğendirme: Buradan beğeni sitesine giriş yaparak talitmatları uygulayın. Sistem size otomatik olarak son girdiğiniz durumları listeleyecektir. Bu durumlardan hangisini istiyorsanız yanında bulunan "Beğendir!" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır bu aşama bir kaç saniye içinde tamamlanır ve ana sayfaya yönlendirilirsiniz.

2-) Fotoğraf Beğendirme: 1. adımı uygulandıktan sonra fotoğraf beğendirmek istiyorsanız üst menüde bulunan "Fotoğraflar" sekmesine tıklayın. Sistem size otomatik olarak son eklediğiniz fotoğrafları listeleyecektir. Fotoğrafın hemen altında bulunan "Beğendir!" butonuna tıklayarak beğeninizi alabilirsiniz. İşlem bir kaç saniye sürecektir, tamamlanmasının ardından otomatik olarak ana sayfaya yönlendirileceksiniz.

3-) ID ile Beğendirme: Yine üst sekmede bulunan ID ile Beğendirme bölümünde ise Durum ve fotoğrafların haricinde video, ilişki durumu vb. gibi güncellemelerinizin beğenisini arttırabilirsiniz.

4-) Duruma Yorum Yaptırma: Bu özelliğimiz paylaştığınız bir duruma yorum yaptırmak için kullanılır. Bu sistem bir süre pasif kalacaktır (kullanıcılarımız talep ederse aktif edilir).

Önemli! Sistem çok yeni olduğu için beğeniliriniz oldukça hızlı gelecektir ve hiç bir aksama yaşanmayacaktır. Sistemde kayıtlı kullanıcı sayısı az olduğundan dolayı beğeniler bir süre düşük olabilir.

Beğeni İçin: Ücretsiz Beğeni Hizmeti
 

TekN@ Star

0
İyinet Üyesi
Katılım
1 Şubat 2012
Mesajlar
375
Reaction score
0
Bağlantı Bir Çok Pozisyona İzin Vermemi İstiyor Emin Olamadım Denemeden Önce Düşünün Derim Arkadaşlar...
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst