İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz fuub.net teması indir

HeroTürk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
T
Herkesin büyük bir şekilde bekledigi fuub.net teması Seohocası sonunda temayı ücretsiz bir şekilde paylaşmış bulunmaktadır bu temayı çoktandır bekleyen arkadaşlar oldugunu biliyorum bazıları fuub`da açtıkları konulardan bilirim temanın ne zamn paylaşa bilecegini ile ilgili. evet şimdi gelelim temamıza
Seo çalışmalarını genel olarak ikiye ayırmaktayız, 1. site içi seo, 2. site dışı seo. Site içi seo %30′luk bir öneme sahipken, site dışı seo ise %70′lik bir öneme sahiptir. Bu %30′luk site içi seo çoğu sitede tam anlamıyla maalesef kusursuz olamamaktadır. Fuub wordpress teması ile sitelerinizi hızlı ve kusursuz bir site içi seoya kavuşturabilirsiniz.
Temanın Seo Özellikleri
* Yönetim panelinden girilen anahtar kelime sayesinde
* Footerdan o kelime ile anasayfaya link verilir. Title da yine aynı anahtar kelime.
* Footerdan o kelime ile Google araması yaptırılır.
* Logonun titleı anahtar kelime olur.
* Anasayfa yazısının titleı anahtar kelime olur.
* Bazı sabit resimlerin alt etiketi anahtar kelime olur.
* Sosyal medya profilleri kolaylıkla girilebilir.
* Google adsense kodları eklenebilir.
* Google analytics ve webmaster doğrulama kodları panelden girilebilir.
* Tema yönetim panelinde Etiket Bulutunun gösterilmesi ve gizlenmesi sağlanabilir. (2 yaşından genç siteler için gösterilmemesi önerilir.)
* Tema yönetim panelinde, Anasayfada yazı etiketlerinin gösterilmesi ve gizlenmesi sağlanabilir. (1 yaşından genç siteler için gösterilmemesi önerilir.)
Daha iyi bir seo için kullanmanızı önerdiğimiz seo eklentileri için Güncel WordPress Seo Eklentileri sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5