İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Haber Domaini Çekilişi Mutlaka Katılın !

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
cekilis.jpg

Merhaba arkadaşlar haber sitelerine olan ilginizi gördük ve geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz domain çekilişinin ilkini yapacağız.Domain ihs.com.tr'den alınmıştır ve yaklaşık 11 ay süre kullanılabilir.Transfer işlemi ücretsizdir.
Ücretsiz Verilecek Olan Alan Adı

haberkaynaginiz.com

Çekiliş Tarihi

Çekilişe katılım 8 Ekim 2011 tarihi ile 29 Ekim 2011 tarihleri arasında yapılacaktır.Çekilişimiz de 30 Ekim 2011'de Wmaraci.com'da yapılacaktır.

http://sanalplanet.com/ucretsiz-haber-domani-cekilisi/

TheFLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Süre uzun değilmi 2 gün felan olsun :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Güzel çekiliş. Kazanana şimdiden hayırlı olsun.

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Süre uzun oldu ama katılımın fazla olmasını istedim :) 3 kişi girip 1 kişi kazanınca anlamı kalmıyor.Her ay yapmayı düşünüyorum bir çekiliş :)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
katılmaktan zarar gelmez :)

Ekleme: katılanlara küçük bir tavsiye ahmet - mehmet - emre gibi isimlerle katılmayın ; soyadınızı da yazın çünkü katılım fazla olacağı için karışabilir

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Katıldım. Özkan abi siten çok iyi çok beğeniyorum ama logo biraz bozuyor gibi duruyor. Elleri cebe atıp profesyonel bi logo yaptır bence. Siten en iyisini hak ediyor :)

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
arkadaşlar bugün bitiyor; son katılımları alıyorum birazdan bitiricem yarın saat 11.00'da sonuçlar açıklanacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5