İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Haber Portalı (İndirin/Demo Sayfa Mevcut)

baymyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz Haber Portalı indirmek için aşağıdaki bağlatıyı ziyaret edin...
http://www.baymyo.com/Kullanici/Haber/?m=md_HaberGoster&hid=dbdec88d-96ea-4740-9531-57ab7e366534

Sistemi Test Etmek İçin;http://haberportal.baymyo.com
Kullanıcı Adı: [email protected]
Şifre: demo

KURULUMU İLE İLGİLİ VİDEO
http://www.baymyo.com/Kullanici/Vid...ster&vid=42605162-f4b5-4487-8638-5dd5c71ce83a

Dosyayı indirenler için gerekli olacak bilgiler siteyi ziyaret edip konuyu okursanız ulaşabilirsiniz..

Kurulumu bize yaptırmak isterseniz iletişim bilgilerimiz;
e-Mail: [email protected] - Gsm: 0545 895 47 47

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bunu neye borçluyuz? lisanslı da?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
demoda lisanslı yazıyor

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
guzel bir portal zekice hazirlanmis sunum uye oldum indirdim. dosyalari yukluyorum simdi bakalim memnun kalirsam.. ucretli surumume gecebilirim..

baymyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demoda lisanslı yazıyor

evet lisanslıdır sistemimiz yani şu var ücretli ve ücretsiz dağıtma lisanlarımız bizde saklıdır.. eğer bağlantıdaki bilgileri okursanız aklınızda soru kalmayacaktır..

guzel bir portal zekice hazirlanmis sunum uye oldum indirdim. dosyalari yukluyorum simdi bakalim memnun kalirsam.. ucretli surumume gecebilirim..

inşallah ama ücretsiz sürümde baya gelişmiştir...

piyasada böyle bir portal ücretsiz bulamazsınız ücretli ile ücretsiz arasında fark olacaktır elbette ama bu sistemden ücret alınmayacaktır..

bilgilerinize sevgilerimle..

3xpr3ssiv3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayağı güzel portal, haber sitesi açmak isteyenler bundan yararlanabilir.
tebrikler. :muck:

yemre_61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu ücretsiz dimi arkdaşlar bende kullanmak istiyorum

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
tasarım fena değil, ama seo olmaması büyük eksiklik

php olsa güzel olurdu diyen arkadaşlar, yıllık 50 lira verip windows host almak çok mu zor geliyor. Zaten scripti ücretsiz alıyorsunuz hosta da para verin bi zahmet.

frhtckr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
AwardSpace kullanan yaşadı :D
Orda hem asp hem php var.Biraz yavaş ama :D
Tşkler script için güzelmiş baya

baymyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

php olsa güzel olurdu diyen arkadaşlar, yıllık 50 lira verip windows host almak çok mu zor geliyor. Zaten scripti ücretsiz alıyorsunuz hosta da para verin bi zahmet.

düşünceniz güzel.. ama sistemin seou gayet başarılıdır 2 senedir kullanımdadır ve yerel gazetelerde bu şuan 3. yıl içine girmiştir arama sonuçlarına göre olumlu sonuç vermektedir robotlar sistemin taranması gereken yerlerini taramaktadır..

sadece RewriteURL eklentisi yoktur...

bilgilerinize..

P

pozitif06

Misafir
php olmadığından büyük projelerde kullanmak için yeterli değil ! ama yerel bazda 1000 ve üzeri ziyaretçi girişinde sistem ağır çalışacak ve hatalar meydana gelecek... (4 yıllık asp tecrübelerime göre, 2 yıldır php kullanıyorum ve sorunsuz 10000+ ziyaretçi)

SoloStaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Php Olsaydı Cok Güzel Olurdu

Mesele para vermek değil.Sen herşeyi para olarak düşünebiliyorsun demek ki buda senin bakış açın birşey diyemem.

Ama sen burda yok verin parasnı alın falan gibisinden konuşmuşsun ama emin ol elimde asp hostingde var php'de herşey var.Keşke php olsaydı demiştim ya hani şimdi o cümlemi değiştiriyorum keşke sizde bu kadar bilmiş olmasaydınız...

Neyse kolay gelsin...

baymyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
php olmadığından büyük projelerde kullanmak için yeterli değil ! ama yerel bazda 1000 ve üzeri ziyaretçi girişinde sistem ağır çalışacak ve hatalar meydana gelecek... (4 yıllık asp tecrübelerime göre, 2 yıldır php kullanıyorum ve sorunsuz 10000+ ziyaretçi)

ne teseadüftürki bende php sistemde bw yetiştiremediğim için tekrardan bunu yazdım... yani herkesin sorun yaşadığı bir sistem vardır. 6 yıllık haber portalı tecrübem var.. ;) lütfen deneyin öyle yorum yapınız...

isterseniz test edelim sistemi bu arada sistem ASP değildir arkadaşlar...

Tam profesyonel bir database ve sistemi çalışıtıran 400 storedprocedures bulunmakta ve sistem ASP.NET ile yazılmıştır tamamen dinamik bir alt yapısı vardır. çalışma zamanında yüklenen bir yapıdır...

denemesi sizden arkadaşlar.. .NET TEKNOLOJİSİ kullanılmıştır.. lütfen asp ile asp.net bir birinden farklıdır oop mimarisi kullanılarak tasarlanmıştır...

Örnek: ASP.NET sitesi hepsiburada.com mesela ASP.NET ile yapılmıştır..

sevgilerimle.. rica ederim denemeden bu tarz yorumlar hoş değil..

ve bu sistem 2 senedir filli olarak kullanımda...

sevgilerimle..

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tek art niyet sitesine üye olmadan indirilememesi, fakat paylaşımcıya teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5