İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz heker eğitim videosu (120 ders – 3 saat – Türkçe)

newscant

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
heker'ların gizli dünyasına açılan kapı

Kısa açıklama: Eğitim seti heker yetiştirmek için hazırlanmamıştır. Daha çok hekerların izlediği yollar anlatılarak güvenlik önlemleri almak için gereklidir.

Eğitim setinin özellikleri;​

• Tamamen ücretsizdir. SATILAMAZ.
  • Toplam 120 farklı ders.
  • Derslerin toplam süresi 3 saat.
  • 40'dan fazla örnek.
  • Yeni başlayan ve orta seviyedeki hekerlara tavsiye ederim.
  • heker türleri - Saldırma yöntemleri - Açık arama metodları ve onlarca konu daha.
  • 36 mb boyutunda olduğu için 5 dakikada indirilebilir.
  • Yüksek kalitedir. (Video formatı Swf 'dir.)
  • Çalıştırmak için ek programa gerek yoktur.
"(Linkler sürekli kontrol edilmektedir.)"
Hotfile ile indirmek için tıklayın.

FileServe ile indirmek için tıklayın.

Nasıl çalıştıracağınızı bilmiyorsanız, bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyaya sağ tuş ile tıklayıp buraya çıkart yapın.

E

Erturk

Misafir
Videolar incelendi. Web işine yeni başlayan yada orta düzeydeki arkadaşlar için yararlı olabilecek materyaller içeriyor. hekerlerin hangi yöntemleri izledikleri ve bunların ne olduğuna dair güzelce hazırlanmış bir çalışma.

elfcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanırım güvenlik konusunda da bizlerin işine yarayacak henüz yeni indirmeye başladım..

Teşekkürler arkadaşım..

maske007

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Tutun beni.heker oldum laa.Acil durdurun.İtfaiyeyi arayın... :D

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Bu eğitim videosu bir aralar Chip'in verdiği heker Eğitim Eğitim Video'su mu acaba?

foyuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beyaz şapkalı heker olsak mı acaba :D

Teşekkürler..

sehzade-43

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel paylaşım. Ama bu sadece anlamlarını sölüyor. Bi heker gibi davranmadan sistemimin açığını nasıl bulabilirim ? Pogramlar var fakat bunlar otomatik tarama yapıyor sana sonuç çıkarıyor. Burada saldırı alabilenecek yerleri gösteriyor.Örneğin: Bir "SQL Injection" saldırısını veya "Xss" ne demek ve nasıl kullanılır, nereleri etkiler, hangi bilgileri çalar veya değiştirir.Bu tür saldırı türlerini bilmeden savunma yapmak zordur.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
İnfinityTeknolojinin birçok videosunu izledim.Genel ve herkesin anlayabileceği,insanları sıkmayan ve bol örneklerle açıklayan harika videoları oluyor.
Paylaşım için sağol +1...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5