İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz hosting saglıyacak?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhaba,
toplist sitemi ücretsiz olarak hosting saglıyacak olursa bana mesaj atarsa sevinirim.
linux işletim sistemli olması gerekiyor.

Teşekkurler

(Sponsor olmuş olursunuz)

xqw

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizin istatistiklerini belirtirseniz yardımcı olmak isterim.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
4000 den fazla site vardı. Yeni bir çalışmaya yapacagımdan dolayı bu siteler olmuyacak gibi veya yeni db ye aktaracagım. Şunu söylemek gerekirse güclü olmayan makineler kaldırmaz.

xqw

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kanıtlayıcı istatistikler yazarsanız sponsor olup olmayacağımıza karar verebiliriz.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
1 haftaya yakın süredir site acık değil inanıp inanmamak kalmış. Bizim için öncelikle güven önemli. Bu yüzdende Sizden başkası ile çalışacagız.

Başka kişilerle çalışmak istiyoruz. Tecrübeli ve yıllardır bu işi yapmış kişiler neyin nasıl olacagını anlarlar.

İyi Günler

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Neyin nasıl olacağı 1 cümlelik bize sponsor olur musunuz yazısından birşey çıkarmak mıdır? Bize sponsor olur musunuz yazıyorsun ama istediğin belli değil, verdiğin belli değil, yıllardır bu işi yapan birisi sponsor isteğini nasıl yazacağını biliyordur diye düşünüyorum.

teneke

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresi nedir yada domain nedir istatistik bilgileriniz...

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yani sonuçta toplistten uzak durur bir çok host firması bi derece haklılarda sonuçta size büyük olasılıkla bir decicated gerekecek yani işlemcisi kaldıracak host teklif versin demenizden ve daha önceki host firmalarının sizi barındıramamasından bu sonuç çıkıyor.

Bence sitenizin iyi bir getirisi var ise direk kendiniz bir dedicated server alın

xqw

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 haftaya yakın süredir site acık değil inanıp inanmamak kalmış. Bizim için öncelikle güven önemli. Bu yüzdende Sizden başkası ile çalışacagız.

Başka kişilerle çalışmak istiyoruz. Tecrübeli ve yıllardır bu işi yapmış kişiler neyin nasıl olacagını anlarlar.

İyi Günler

Şahsım adına konuşsaydım güven verirdim, firma adına konuşuyorum burada bir sözcü olarak kabul et beni. Firma için bir ticaret yapacaksam firmaya katkısı olması gereklidir onun için istatistiklerin ön plana gelir. Güven konusunada gelince vergi levhası olan firmalar bölümünden açtığım konuyu inceleyebilirsin.

Saygılar, sevgiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5