İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz İddaa Oyna Hediye Para Kazan ( Ödeme Kanıtlı )

soulboos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SİTE SCAM DEĞİLDİR. 03/04/2012 Tarihinde Tarafıma Ödeme Yapıldı

Merhaba Arkadaslar Bilenler Elbet Vardır Bu Siteyi. Bu Baslık Altından Hep Beraber Kupon - Maç Bildirimi Vs. Yapalım

Beticious Nedir Derseniz

Ücretsiz legalpara oynanan bir site. Örnegin dakika 90 da bile oynayabiliyorsunuz.Baslangıcta 25.000 Puan veriyor ve siz bu puanları katlaya katlaya PS3 - Wii - Xbox Gibi Hediyeler Yada Paypal Alabiyorsunuz.

Üye olmak için referans linkim : w w w . beticious. c o m /en/register?ref=soulboos

Not:
Referanslı üye olmanın avantajları 25.000 puanla başlamak , benim oynayıp tutturduğum her kupondan puan kazanmak

Herkese bol şans :)

Videolu anlatım :
w w w . y outube .c o m /watch?v=JQU8kQ5MdXs&feature=player_embedded

Sormak istediklerinizi , siteyle ilgili paylaşımlarınızı konu altına yada özel mesajla yapabilirsiniz

vondeza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ht tp://forum.iyinet. com/ortaklik-ve-sponsorlar/200987-ucretsiz-legalpara-oyna-hediye-para-kazan-odeme-kanitli.html

vondeza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayriyetten eklemek istediklerim, senin referansınla üye olunca da olmasanda 25 bin puan vermekte.Alt referans bildiği taktirde üst referansa puan gelmektedir.Üst referans bildiğinde alt referansa puan gelmez lütfen yanlış bilgi vermeyelim.Puan 0'lanınca gece 12-1 gibi tekrar 25000 puan gelmektedir.Bilginize...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5