İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Joomla Kurulumu ve Düzenlemesi Yapıyorum.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar joomla tabanlı bir websiteniz olmak istiyor ama teknik bilginiz yoksa . ben size yardımcı olmak istiyorum. ücretsiz.

yalnız şartlarım var.

1. şirketiniz var yada yeni bir şirket açacaksınız ama buna ayıracak maddi desteğiniz yoksa.

2. Kullanacağınız alan adı ücretsiz veya dandik bir firmadan olmasın.

3. güzel bir hosting paket. tepki süresi düşük. php mysql vs gereksinimleri joomla için yeterli olsun.

4. Düzgün kibar bir türkçe ile seviyeli bir iletişim.

5. içeriğiniz hazır olmalı. yani ben kendim ne yazı yazayım ne resim koyayım ne logo yapayım diye uğraşmayayım . içinde koyacağınız resimleri ayarlayın. yazılarınızı yazın. anahtar kelimelerinizi kategorilerinizi sayfalarınızın isimlerini.

6. çok sayfa içerik girmem bir yere kadar yapılandırırı size eklemesini gösteririm.

7. şirketiniz yok ama güzel hoş bir fikriniz var ya şöyle basit bir sitem olsun. vs diyorsanız böyle düşünen arkadaşlara da yardımcı olurum.

tabi bunları yapacağım ama bununda bi limiti var. site yapıp bitirene kadar 1-2 kişiye yardım edebilirim. pm ile bana bi açıklama yapın. yardımcı olabileceklerim arkadaşlara yardım edeyim.

Sitede 50 mesaj altı olanlara öncelik veriyorum.

izmir'dekilere de öncelik veriyorum. ))

maksat sitede bi aktivite olsun.
eski joomla bilgilerime biraz egzersiz yaptırtayım.
ve bu konuda yardıma ihtiyacı olan birilerine yardımcı olmak.

:bira:

guneydesign

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mrb uzun zamandır joomla ile uğraşıyorum ancak K2 product ile Kategori ve Ürün olayını çözemedim joomlacıların en büyük gereksinimi bu olsa gerek Örnek site themeforest de var ( http://demo.seventhemes.com/hli/products-k2/categories )
bunu yapabilmek için virtuemart - hikashop vs kullanman gerek ama K2 ile çok güzel yapmışlar Satış rakamını da baya var 851 tema satılmış https://themeforest.net/item/hli-responsive-corporate-joomla-template/6808419
K2 ile bunun püf noktasını biliyorsan görüşelim

coolam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
joomla ja social

Hocam joomla site ile mesgulum ..yardimci olabilirmisin

saygilar

guneydesign

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hangi Konuda Yardım İstiyorsun ( Kurulum - Düzenleme - Modül - Pulgin - Component - SEO ) ?

coolam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
joomla ja social

kurulum yatim. duzenlem ve diger eklentiler icin yardima ihtiyacim.. pm ile tel birakirsaniz yada mail detaylari gorusebiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5