Ücretsiz Kurumsal Firma ve Ürün Scripti (Çalışır)

Alparslan_Sultan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
18 Nisan 2008
Mesajlar
773
Reaction score
39
PHP scriptleri içinde en çok arananlardan biri de kurumsal firma scriptleri. Ücretli scriptler olabileceği gibi ücretsiz script arayanlar da çok fazla. Az önce iyinet üyelerinden birinin ücretli script isteğini görünce bu ücretsiz scripti forumda paylaşmak istedim.

Kurumsal firma ve ürün scripti yazılımcısı tarafından ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmuştur. Biz de kendi sitesinden aldığımız scripti iyinet üyelerinin de kullanımına sunuyoruz.

Ücretsiz Kurumsal Firma ve Ürün Scripti görüntüsü
kurumsal firma scripti ücretsiz bedava.png

Daha önce inşaat firma scripti olarak çıkardığım scriptlerin devamı niteliğinde bir çalışma ancak bu sefer tüm firma tiplerine hitap eden bir php kurumsal firma scripti yaptım.

Kurumsal firma scriptini tamamen sıfırdan yeniden tasarlayıp kodladım. Diğer yayınladığım firma scriplerine nazaran daha profesyonel ve hatasız bir firma scripti oldu.
Daha önceki firma scriptlerinde daha çok inşaat ağırlıklı firmalara göre tasarlıyordum. Ancak bu sefer tüm sektörlere hitap eden ortak kullanım bir php firma scripti oldu.
Neden versiyon 3 dedim? Çünkü diğer yayınladığım inşaat firma scriptlerinin altyapısı ile hazırladım gene. Ancak bu sefer kodlamada farklı scriptlerin kodlama altyapısındanda yararlandım.
Hem yönetim panelinde hem de site de kullanılan template'ler ücretsiz dağıtımı yapılan şablonlardır. Tamamen mobil uyumlu tasarımlardır. İster masaüstü ister mobil isterse de tabletten tam uyumlu olarak açılacaktır site. Yönetim paneli de mobil uyumludur. İstediğiniz yerde cep telefonunuz ile yönetim paneline girip siteyi yönetebilirsiniz.
Sitede birçok modül bulunmaktadır. Bloglar, ürünler, sayfalar, foto galeri, video, slide, çözüm ortakları, kariyer sayfaları gibi birçok zengin içeriğe sahipti. Bu arada bazı firmalar kariyer sayfası istemediği için bu bölümü yönetim panelinden açıp-kapatabilirsiniz isterseniz. Ayrıca isterseniz siteyi yine yönetim panelinden bakıma alındı mesajı ile kapatabilirsiniz tek tuşla.
Php kurmsal firma scriptinde firmanın adresini, telefon numarasını, email adresini, mesai saatlerini yönetim panelinden kolayca düzenleyebilirsiniz.
Slide yönetimi ile istediğiniz kadar içeriği ziyaretçilerinize güzel ve etkileyici bir şekilde gösterebilirsiniz.
Firma scritinde sosyal medya hesaplarınızı da yönetim paneli üzerinden ekleyebilirsiniz. Gelen mesajları gene yönetim paneli üzerinden kolayca okuyabilirsiniz.
Aşağıda sitenin anasayfasının üst logo ve slide kısmı yer almaktadır.
Daha önceki scriptlerde olduğu gibi dört adet blok var gene. Yönetim panelinden online olarak bu blokların içerik ve resmlerini düzenleyebilirsiniz.

kurumsal firma scripti ücretsiz bedava indir 2019.png


Firma scriptinin anasafasında gene bir iletişim formu yer alıyor. Ziyaretçiler kolaylıkla buradan size mesaj gönderebilirler. Gele mesajları siz yönetim paneliden görüp okuyabilirsiniz.bedava kurumsal script tema yeniler.png


Kurumsal firma ve ürün scripti dememin sebebi işte bundan. Sitede isterseniz ürünlerinizi veya inşaat şirketi iseniz referanslarınızı sınırsız sayıda ekleyip tanıtabilirsiniz.


ücretsiz temalar iyinet.png


Scripte çok güzel bir kariyer modülü var. Adım adım giden bir cv gönderme sayfasına yönlendiren bir tasarım. Bence güzel oldu..
kurumsal web site teması.png


Firmanız veya sektöre dair haberler yayınlayacağınız haber/blog modülü. Blog yazılarınız için kategoriler oluşturup buna göre yazılar yazabilirsiniz. Böylece kurumsal firma sitesinde güzel bir blog köşeniz olur.


kurumsal script indir 2019.png

Burada daha önceki scriptlere göre bazı eklemeler oldu. Bunlardan biride çözüm ortakları modülü. Bu kısmı belki yönetim panelinden kapatıp-açmalı yapabilirim şimdilik duruyor. Daha kurumsal firmalar için güzel bir çalışma oldu ancak küçük firmaların pek işine yaramaz gibi çözüm ortağı kısmı.

kurumsal internet sitesi tasarımı tema.png

Mail listesi siteye eklenecek yeni bir eklenti.

Ve sitenin alt kısmı. Adres ve iletişim bilgileri yine yer alıyor bu kısımda. Tüm bunlarıda yönetim panelinden online düzenleyebiliyorsunuz. Burada kısaca yazacağınız hakkımızda bölümü ve mesai saatleri gibi kısımlar var. Firma scripti için güzel eklentiler oldu.

kurumsal script temaları 2019.png


Sitenin kurulumu oldukça basit. Veritabanı sql dosyasını phpmyadmin aracılığı ile içeri aktardıktan sonra incklasörü içindeki db.php doyasını editörde açıp veritabanı bilgileri elle girmeniz gerekiyor. Sonra tüm dosyaları sunucunuza gönderin. Yönetim paneline gidip ayarlardan hem site hemde firma bilgilerini girip php kurumsal firma scriptini kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk giriş için kullanıcı adı ve şifresi "admin" dir.

Ücretsiz indir ve kur linki: https://yadi.sk/d/_uEVXyFudHczvg
Rar şifresi: ogznet.com

Scriptin kaynağı
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst