İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Makale Sitesi (Bedava Tanıtım Yazısı + Backlink)

ThE_lAmP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

http://www.koyukirmizi.gen.tr - Ücretsiz Makale Sitesi

Tüm site sahiplerinin bildiği gibi SEO web sitelerimiz için ve sitelerimizin kitlelere ulaşımı için büyük önem arz ediyor. Bunun için optimizasyonu en iyi şekilde yapmamız gerekiyor. Tanıtım yazısı, sitelerin arama motorlarında daha fazla indexlenmesi ve hedef kelimelerinde daha üst sıralara çıkabilmesi için çok önemli. İşte tam bu noktada koyukirmizi.gen.tr Türk webmasterlara destek oluyor. Makalelerinizi sitemizde ücretsiz bir şekilde yayınlayabilir, yazılarınıza linklerinizi ekleyebilirsiniz. Linkleriniz dofollowdur ve sitemiz yayında olduğu müddetçe eklenen yazı ve linkler silinmeyecektir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

- Makalemi nasıl gönderebilirim?
Öncelikle sitemize kayıt olmalı ve ardından giriş yapmalısınız. Daha sonra sağ kısımda bulunan İçerik Gönder butonuna basarak makalenizi ekleyebilirsiniz.

- Makale içeriğinde bağlantı (link) kullanabilir miyim?
Elbette! Ancak yalnızca 3 (üç) adet bağlantıya izin vermekteyiz. Eklediğiniz makale 3′ten fazla bağlantı içerirse editörlerimiz tarafımızdan düzenlenmektedir.

- Makalemin onaylanması ne kadar sürer?
Sitemize eklenen her bir makale editörlerimiz tarafından incelenerek onaylanmaktadır. Onay süreci içerik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 ila 5 gün sürmektedir. Ancak genellikle 24 saat içerisinde onaylanır.

MAKALE EKLEMEK İSTİYORUM
Sitemize kayıt olarak dilediğiniz kadar makale ekleyebilirsiniz. Ancak onay e-postası gereksiz/spam klasörüne düşebilmektedir. Kayıt olduktan sonra lütfen bu klasörleri kontrol ediniz.

ÜYELİKLE UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM!
Öyleyse sizin için açmış olduğumuz demo hesaplardan herhangi birini kullanabilirsiniz.

Kullanıcı: demo
Şifre: demo

Kullanıcı: demo1
Şifre: demo1

Kullanıcı: demo2
Şifre: demo2

Ayrıca tanıtım yazılarınızı makale
at.gif
koyukirmizi.gen.tr adresine göndererek de sitemize ekletebilirsiniz.

Makale eklemeden önce Kullanım Koşulları'nı ve Makale Yönergeleri'ni okuyunuz.

Not: Temanın Türkçeleştirmesi tam olarak bitmemiştir. İlerleyen günlerde tamamlanacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi