İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÜCRETSİZ makeleleri özgünleştirin, daha kaliteli yapın :)

sovetski

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir süre üzerinde çalıştığım spinner sistemini sizlere ücretsiz sunuyorum. Buradan siteye ulaşa bilirsiniz : www.codecloude.com/spinner/
Sistem makale içinde bulunan herhangi bir söz veya cümleyi bulup eş anlamlı diğer söz veya cümle ile değiştiriyor. Değiştirilen alanlar kalın olarak belirtiliyor bunun sayesinde değiştirilen sözleri kolaylıkla bulup o cümleyi yeniden okuyabilirsiniz. Yanlış olan kısımları ve s. düzenlemek daha kolay oluyor bu sayede. Birde sistemde "Kelime koruma" özelliği de var, yani mesela "SEO" kelimesini "Search Engine Optimization" olarak değiştiriyor sistem, ama siz "SEO" kelimesini korumak isterseniz "Korumak istediğiniz söz," alanına ekleye bilirsiniz. Birden fazla söz korumak isterseniz virgün ile ayırarak ekleye bilirsiniz :)

NOT : Kodlaması için gerçekten baya zaman harcadım, bazı kısımlarda mantığı felan çözmek çok zordu. Buna rağmen kodlamadan sonra sisteme 200 e yakın veya daha fazla söz ekledim. Eğer bize yardım etmek ve kendiniz için kullanışlı bir sistem olmasını istiyorsanız "Bence sistem geliştirilmeli" butonuna tıklayın. Orada yazılanları okuduktan sonra anlayacaksınız zaten.

Şimdiden destek olan ve kullanan herkese teşekkürler :)

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Bu akşam hemen kullanmaya çalışıcam.
TEŞEKKÜRLER.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi