ÜCRETSİZ > Manuel Spam ( Elle Uygulanan Ceza)Doğal Olmayan Bağlantılar

HadRa

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Haziran 2012
Mesajlar
4
Reaction score
0
Ücretsiz 3 kişi için yapıcam bu işlemi ücret filan istemiyorum, amacım yardımcı olmak.


Listelenebilecek manuel işlemler şunları içerir:

Sitenize yönelik doğal olmayan bağlantılar (etki bağlantıları)
Sitenize yönelik doğal olmayan bağlantılar
Sitenizden verilen doğal olmayan bağlantılar
Saldırıya uğramış site
Katma değeri düşük olan veya hiç değer katmayan boş içerik
Tam spam
Kullanıcı tarafından oluşturulan spam
Gizleme ve/veya gizli yönlendirmeler
Gizli metin ve/veya anahtar kelime doldurma
Spam türündeki ücretsiz barındırmalar

Google ve spam hakkında

Google, arama hizmetini geliştirmek için sürekli olarak çalışmaktadır. Verilere dayalı bir yaklaşım benimseyip arama kalitesini değerlendirmeleri için tam zamanlı analistler, araştırmacılar ve istatistikçiler çalıştırırız. Algoritmalarımızdaki değişiklikler, yayınlanmadan önce kapsamlı kalite değerlendirmelerinden geçer. Algoritmalarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Arama motorlarının ortaya çıkışından beri, sonuçlar sayfasının en üstünde yer almak için bıkıp usanmadan hilelere başvuran kişiler olmuştur. Normalde daha alakalı olan web siteleri, alakasız sonuçlar tarafından sıralamada aşağılara itildiği için, bu, arama yapan kullanıcılar için olumsuz bir durumdur. Diğer yandan, sitelerinin bulunması zorlaştığı için, kurallara uygun hareket eden web sitesi sahipleri de bu durumdan kötü etkilenmektedir. Bu nedenlerle, Google olarak en başından beri, spam üretenlerle mücadele ederken, kullanıcıların aradıkları yanıtları bulmalarına ve meşru web sitelerinin Google Arama sayesinde trafik almalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Algoritmalarımız spam'ı algılama konusunda son derece başarılıdır ve çoğu durumda spam'ı otomatik olarak keşfedip arama sonuçlarımızdan kaldırırız. Bununla birlikte, dizinimizin kalitesini korumak amacıyla spam'ı arama sonuçlarımızdan kaldırmak için manuel işlem de uygularız.

İletişim: skype: crazy_ile
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst