İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Maskot

Kahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş maskot,logo yapıyorum diye ortaya düşüyorsun,her iki forumda da.Allah aşkına yaptığın şu maskota bak ona göre kendin karar ver.Ben acıdım hiçbir alakam yokken forumların dblerini şişirmelerine.Yazık valla.

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Arkadaş maskot,logo yapıyorum diye ortaya düşüyorsun,her iki forumda da.Allah aşkına yaptığın şu maskota bak ona göre kendin karar ver.Ben acıdım hiçbir alakam yokken forumların dblerini şişirmelerine.Yazık valla.

Biraz ağır olmuş. Maskot biraz acemice olmuş haklısın ama bu derecede yazman dediğim gibi ağır olmuş. Yapıcı olmak lazım biraz daha çalışman lazım biraz eksiğin var paylaşımın için teşekkürler.

Edit :

İndirme hocam o zaman .

Refleks sanırım insanların geninde var :)

Kahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim indirip indirmemem önemli değil,birkaç kez başlık açıyorsun,en usta adamların bile senin kadar konusu yok:) Dikkat etmen için söyledim.Yoksa beni bağlamaz,indireninde işine yarayacağını sanmıyorum.Sürekli şu yapılır,bu yapılır gibi konularını görmekten sıkıldım.(Yapsan amenna,sözüm yok.)

Acemisin olabilir,ama biraz adaba uygun hareket et.Tasarım yapıyorsun,başkasından banner istiyorsun,maskot istiyorsun,çok ilginç şeyler valla ne diyim.Başarılar dilemekten başka sözüm yok artık.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eline sağlık dostum açıkçası daha kendini çok geliştirmen lazım benim içinde maskot yapmıştın. iyi yada kötü eleştriler gelebilir bazıları ağırda olabilir ama sen bunları hep iyi yönde kullan ve kendini geliştirmek için dahada azimlen.

piSLiCk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
büyük annem bile bundan daha iyisini yapar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bence Kahin gayet yapıcı eleştiride bulunmuş. Çünkü o maskotu iş yaptım diye insanlara göstermek o insanlara hakarettir, dalga geçmektir. Bunun farkına varmakta ayrı bir algıdır.

Ottoman Empire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@piSLiCk
büyük annem bile bundan daha iyisini yapar.

Ne biçim bir hitap tarzıdır bu ? Sizi emeğe saygıya devat ediyorum.

@Darkart
Bence Kahin gayet yapıcı eleştiride bulunmuş. Çünkü o maskotu iş yaptım diye insanlara göstermek o insanlara hakarettir, dalga geçmektir. Bunun farkına varmakta ayrı bir algıdır.

Herşeyin bir ilki yok mudur ? Herkez anasının karnında mı öğrendi photoshop la harikalar yaratmayı yada doğrudan gelen bir özellik midir bu ?

@SystemXL bir başlangıc yaparak bence en doğrusunu yapmıştır. Ama iyi ama kötü bu ileride iyi şeyler çıkarmayacağı anlamına gelmez. Sizi ele alalım hangi alanda bilgilisiniz bilemiyorum ama diyelim ki php de bilgilisiniz diyelim echo yu öğrenmeden mi script yazmaya başladığınız yada php nin tanımını öğrenmeden. Lütfen biraz daha yapıcı olalım.

Selametle

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
@Darkart

Herşeyin bir ilki yok mudur ? Herkez anasının karnında mı öğrendi photoshop la harikalar yaratmayı yada doğrudan gelen bir özellik midir bu ?

@SystemXL bir başlangıc yaparak bence en doğrusunu yapmıştır. Ama iyi ama kötü bu ileride iyi şeyler çıkarmayacağı anlamına gelmez. Sizi ele alalım hangi alanda bilgilisiniz bilemiyorum ama diyelim ki php de bilgilisiniz diyelim echo yu öğrenmeden mi script yazmaya başladığınız yada php nin tanımını öğrenmeden. Lütfen biraz daha yapıcı olalım.

Selametle

Yapılan çalışmayı insanlarla paylaşmak, fikir almak doğru bir şey. Ancak insanlarla dalga geçmek doğru bir şey değil. Beni öldürseniz eklenen bu çalışmanın samimiyetle eklendiğine inandıramazsınız. Çünkü tasarım yapan biri, tasarımı yapmadan önce bir yerlerden esinlenir. Bir şeylerden feyz alır. Aklında bir şey olur, hayal eder. Tüm bunlardan önce bilgi edinir. İnternetten maskotun ne oldugunu öğrenen biri çok kolay bir şekilde bu yaptığının maskotla alakası olmadıgını anlar. Çünkü zaten ne yaptıgını bilerek adına maskot demiş. Ve bunun maskot olmadıgınıda kendiside çok iyi biliyordur. Ha eğer bunun maskot olmadıgını bilmiyorsada "ben maskot yaptım" diyemez zaten...

Ayrıca ben kendi adıma yapıcı olduguma inanıyorum. Adam pohpohlamak yapıcılık değildir.

T

trgy

Misafir
Darkart bu konuda sana katılıyorum fakat sert bir oyrum yapmakta doğru değil bana göre.

Biraz alaycı yorumlar almış arkadaş. İnsanın gururunu incitebiliyor bazen bu yorumlar. O yüzden sanırım Ottoman Empire arkadaşı savunmaya çalışmış ve yapıcı eleştiri yapmaya çalışmış.

Ben şahsen ne yapardım arkadaşın yerinde olsam. Msn'de bir kaç kişiye sorardım nasıl olmuş diye ondan sonra konu açardım. Arkadaş heves etmiş hevesi de kırmamak gerekir.

piSLiCk

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Gerçekler acıdır Alışmak lazım. Şimdi siz bu çalışmaya güzel derseniz fazla ilerleyemez.
Fakat Olmamış Çalışman lazım gibi eleştiride bulunursanız ya daha iyisini yapıp azimle kendini geliştirir yada yapamayacağının farkına varıp boş zaman öldürmek yerine başka şeylere yönelir.

Ottoman Empire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnsanların özgüvenini kazanması için yapıcı yorumlar yapmak sizin deyiminizle "pohpohlamak" değildir. Sen iğrenç yapmıssın çok kötü olmuş demek var bir de daha iyisini yapabilirsin geliştirmen lazım kendini demek var.

Aradaki farkı anlayabilirsiniz...

Selametle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5