İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz mükemmel scriptler ! Hepsi bir arada

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Luge sen bu scriptlerin bazılarını para ile satmamışmıydın?
Hatta önce sınırlı satıp, sonra elimde kalan sonra scriptler ucuza... diye gene sattın.
Şimdi ise backlink kazanmak için bedava dağıtıyorsun.

Peki bu scriptlerin bazılarını senden daha önce alanlar neden -itrader kullanmıyor onu merak ettim? Seninle program scripti için konuşmuştuk bir ara almayı düşünüyordum o zaman ama iyiki almamışım.

osenmer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hatta önce sınırlı satıp, sonra elimde kalan sonra scriptler ucuza... diye gene sattın.

Peki bu scriptlerin bazılarını senden daha önce alanlar neden -itrader kullanmıyor onu merak ettim? Seninle program scripti için konuşmuştuk bir ara almayı düşünüyordum o zaman ama iyiki almamışım.

Lugelas'tan youtube botlu scripti ilk alanlardan biriyim, script banlandı doğru ama banlanmadan önce kendi parasının 2-3 misli para kazandırdı. Bu yüzden herhalde kimse ses çıkarmıyor.

Zaten bu tür scriptlerin(sadece botlu video scriptleri) eninde sonunda googleden banlandığını herkez biliyor. Benim gibi bilmeyenlerde böylece öğrenmiş oldu.

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

1 tane link koysa footera cani sagolsunda 6 tane birbirinden alakasiz link koymus.

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fıkra scriptinde linkler alt alta gelmeli ama yan yana eklemiş sayfa yapısı tamamen dağılıyor :( cevapta yazmıyor özel mesajlarına düzeltme ile ilgili... bilen var mı yolunu?

alem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptlerini indirdimde ama içimde kuşkular var, sag.php ve left.php den belki java scriptle trojan felan yükletiyorsun :S madem paylaşım yapıyorsun açık kodlu yap her sayfayı. Ozaman brawo diyelim.

ReNight

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sağolasın üstad birde şarkı sözü yapsan tam olacak :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5