İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Olarak +5000 Wiki Tanıtımlarınızı Karşılıklı Ücretsiz yapıyorum sitenize ekl

ercell5000

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
+5000 Wiki tanıtımlarızı tamamen ücretsiz yapıyorum.

Yaptığım çalışmaların raporlarınızı size mail olarak en geç 1 saat içinde atıyorum.

Fakat benımde sizden istediğim bişey var.

Vereceğim kodu sitenizin footer kısmına eklemek kodu ekledikten sonra herhangi bir resim çıkmıcak sitenizin görüntüsü bozulmıcak siteniz yavaşlamıcak herhangi birşey olmıcaktır.

Bu servisden yararlanmak için lütfen pm atınız pm aynen şu şekilde atınız. aksi taktirde geri donus yapmayacağım.

Site Adı:
Günlük Tekil Hit ( Varsa sayyac.com Bilgileriyle yoksa doğru yazın lütfen)
Sitenizin PR Değeri ( 0 ise belirtmeyin )
Mail Adres ( Rapor İçin )

Bu Şekilde atarsanız sıze eklemenız gereken kodu söylecegım. :bravo:

Ekledikten 1 saat sonra çalışmaya başlarım bitince mail adresınıze mail gönderirim. Konuma yorum atmayı unutmayın.

Sitenizden o kodu kaldırmadıgınzı sürece dilersenız her hafta pazar dilersenız 2 haftada bir dilersenız ayda bir yapabilirm ancak kaldırdığınızı farkedersem birdaha asla çalışmam bu işlemleri elbette programla yapıyorum.

İsteyenler sadece pm atsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5