• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Ücretsiz online Google eğitimine katılın

Selim96

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
20 Ocak 2019
Mesajlar
104
Reaksiyon
41
Puanları
0
Şube
Erbil
53 Aydır Üye
İŞKUR ve Çalışma Bakanlığı ile ortak bir eğitim programı olan Google Digital Atölye kursuna siz de katılabilir, sertifika alabilirsiniz. Sadece Gmail hesabınızla giriş yaparak dersleri sırayla geçerek sertifika almaya hak kazanabilirsiniz.

Online dünyada nasıl başarılı olabilirsiniz? Ücretsiz online Google eğitimine kaydolun ve öğrenmeye başlayın. Web sitelerinin çalışma mantıklarını çözün, E-ticaret sitelerinin nasıl kazanca dönüştüğü hakkında online eğitim programına katılıp sınavları da geçtiğinizde siz de Google Digital Atölye sertifikası alabilirsiniz.

Ücretsiz online Google eğitimi.jpg


Ücretsiz online Google eğitimine katılın
https://learndigital.withgoogle.com/dijitalatolye
 

Yakamdamoz

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
14 Ocak 2017
Mesajlar
448
Reaksiyon
10
Puanları
0
78 Aydır Üye
Teşekkürler. Katıldım ve belgemi de aldım.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst