Ücretsiz, özgün 1000 Türkçe makale dağıtıyorum

Webge

0
İyinet Üyesi
Katılım
19 Ağustos 2010
Mesajlar
24
Reaction score
0
Arkadaşlar kadınlar üzerine sosyal ağım var, ismini vermekte sorun görmüyorum çünkü zaten epostada yazıyor. http://evlenen.kim

Her ay 2-3 bin adet makale yazdırdık, bu ay sondu, bir kısmını satmak istedim ama alıcı çıkmadı açıkçası bende çok uğraşmak istemedim daha fazla.

Makaleleri liste halinde ücretsiz vereceğim, her siteniz için 1 adet seçebilirsiniz. Makaleler ortalama 600+ kelime.


Kişisel ve genel bloglar, kadın, sağlık, fitness, spor, tarif tarzı siteleriniz varsa isteyin, sonuçta boşa gitmesini istemiyorum. Listedeki makale sitenizin içeriğine uygun değilse lütfen istemeyin.

Makalelerde link falan yok ancak 1-2 yerde site adımız geçebilir, sizden isteğim site adını silmemeniz ve ayrıca yayınladıktan sonra bize bir url vermeniz, arşiv yapacağım.

Dilerseniz ham halini dilerseniz dilerseniz resimli, ara başlıklı halleriyle hazırlayıp verebilirim, resimleri siteye upload edeceğim. Gönderdiğim makalaleler 2 gün içerisinde yayımlanmamışsa başkasına vermem ama siteme eklerim, hemen ekleyip taratmanızda yarar var.

Makalelerin başında kelime sayıları yazıyor, kendi siteniz için alıp hemen yayınlayacaksanız isteyin, bir sürü emek ve para var sonuçta gereksiz yere heba edilsin istemiyorum. İstediğiniz makale verilmişse bunu belirtirim, bir kişiye verdiğim makaleyi bir başkasına vermiyorum. Html olarak ve resimli bir şekilde gönderiyorum tüm makaleleri, yani yayımlanmaya hazır şekilde.

Bu arada alakalı bir siteden siteme bağlantı verirseniz bir makalede jest olsun diye dönerim.

E posta ile sitenizi ve istediğiniz makalenin adını bana e posta ile yazın, aynı adresi skype olarakta kullanıyorum dilerseniz ordan yazabilirsiniz.

Ekleyin: [email protected]

Makale listesi:

1-1-1.jpg

1-5.jpg

1-4.jpg

1-3.jpg

1-2-2.jpg
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst