İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Seo Analizi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
mesaj attım ilgilenirsen teşekkür ederim sana :p

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Dejavu58' Alıntı:
sizin seo analiziniz için bugun iyinete üye oldum şimdiden teşekkür ederim. **** da bu iş için XXX TL ücret isteyenlere inat sizi tebrik ediyorum.

@Dejavu58 adlı arkadaşa konu altına yazmamasına karşın yardımcı oldum :) Forumumuzda yer alması beni mutlu etti, umarım paylaşımlarıyla herkesi mutlu etmeyi başarır.

İyi Çalışmalar,

Dejavu58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Dejavu58 adlı arkadaşa konu altına yazmamasına karşın yardımcı oldum :) Forumumuzda yer alması beni mutlu etti, umarım paylaşımlarıyla herkesi mutlu etmeyi başarır.

İyi Çalışmalar,

mesajınızı okudum önerilerinizi dikkata alacağım teşekkür ederim yorumunuz için.. iyi çalışmalar kolay gelsin...

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
pm gönderdim hocam umarım eklersiniz teşekkürler ve Allah razı olsunki faydalı işler yapıyon sağol :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5