İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Seo Araçları tek çatı altında <SeoDoping>

SeoDoping

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba değerli iyinet üyeleri. Forum üyeliğimin ilk konusunu sizlere çok faydalı ve yardımcı olacağına inandığım projemin tanıtımıyla açıyorum. Umarım kurallara aykırı değildir.

SeoDoping[dot]Com sayesinde pek çok önemli seo kontrol ve dizinlere otomatik kayıt veya metatag/sitemap oluşturma eklentisini kullanabilirsiniz. Ve bütün bunların ayrıntılı raporlarını ister bilgisayara indirebilir isterseniz de SeoDoping üzerinde saklayabilirsiniz. Kısaca bu şekilde özetleyebilirim sistemi.
Biraz sahip olacağınız araçlardan bahsedeyim;

-Keyword Position Checker

Çok kolay bir biçimde ister websitenizde bulunan bütün keywordleri otomatik olarak çeksin isterseniz sizin belirlediğiniz kelimeler üzerinde analiz yapsın ve her birinin detaylı raporunu oluştursun.
Araçlar;
--Keyword Position Summary
--Detailed Position Reports
--Graphical Position Reports
--Quick Position Checker
--Keywords Manager
--Import Keywords
--Generate Keyword Reports

-Site Auditor
--Auditor Projects
--Auditor Reports
--Import Project Links
--Sitemap Generator

-Rank Checker
--Quick Rank Checker
--Rank Reports
--Generate Rank Reports

-Backlinks Checker
--Quick Backlinks Checker
--Backlinks Reports
--Generate Backlinks Reports

-Directory Submission
--Automatic Submission
--Featured Submission
--Skipped Directories
--Submission Reports
--Check Submission Status

-Search Engine Saturation
--Quick Saturation Checker
--Saturation Reports
--Generate Saturation Reports

Meta Tag Generator

Visitor Tracker
--Instructions
--Settings
--Managing Mail Alerts
--See the code for `Scanner`
--View Visits and Visitors
--View Statistics
--Errors found

Bu araçların tümü ücretsiz ve kullanımınıza hazır.
Lütfen site hakkındaki yorumlarınızı paylaşınız. Bu sayede sizlere daha iyi hizmet sağlamam mümkün olacaktır.

site: SeoDoping[dot]Com

Farkında olduğum eksiklikler;
-Türkçe karakter sorunu
-Yerel arama motorlarında sorgulama imkanının olmayışı
-Yandex arama motoru
-Mevcut sayı 160 civarı olan dizinin artması gerekiyor.

Neden üyelik gerekli?
Çünkü sisteme üye olduğunuzda sadece sizlerin görebileceği ve yönetebileceği sitelerinizi sayı sınırı olmaksızın ekleyebilir ve raporlarını inceleyebilirsiniz. Mail adresleriniz kesinlikle spam vs için kullanılmayacaktır. Ancak köklü bir değişiklik veya güncelleme olursa bilgi vermek adına kullanılabilir.

Tüm bu araçlar ücretsiz olarak hizmetinizde. Sistemi biraz inceleyin lütfen anlatmakla pek fazla yeterli kalabileceğimi düşünmüyorum. Olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

İyi çalışmalar..

buggi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
codecanyon da bulunan bir script bu uzun süre inceledim Sitespy yapımcısı ile görüştüm ve üzerinde bulunan bir çok eksiklik ile ilgili görüştük ilgili ve bilgili bir arkadaş, 4 gün önceki yazışmamızda yeni gelecek sürüm üzerinde iyileştirmelerin yanında add-on larda ekleneceğini yazmıştı, bu aşamadan sonra eksikliğin kalmaz hocam siteniz hayırlı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5