İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Tanıtım Yazısı Ekleme Siteleri

ekkazancyollari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz Tanıtım Yazısı Ekleme Siteleri

Bu makalemizde web sitelerimizin Google da üst sıralara yükselmesi için ücretsiz tanıtım yazısı ekleme sitelerinden bahsedeceğiz. Tanıtım yazısı web siteler için olmazsa olmazlardandır. Herşeyden önce tanıtım yazıları siteler için kalıcı bağlantılardır. Doğal bir şekilde backlink kazanarak bedava reklam yapmış olursunuz.

Kalıcı bağlantıdan kastımız tanıtım yazısını yayınlattığınız diğer sitenin internette varlığı devam ettikçe geçerliliğini koruyacaktır. Başka sitelerde sitenizi anlatan tanıtım yazılarının olması Google'ın ( Otorite arama motoru olduğu için ) gözünde değerli olur. Sitenizin hiti artar. Bu hit artışı Alexa sırasının düşmesine neden olur. Sitenizin genel içeriğiyle alakalı bir siteye tanıtım yazısı eklemek daha faydalıdır. Ayrıca hızlı bir şekilde sitenize backlink sağlanmış olur.

Tanıtım yazıları ücretli ya da ücretsiz olarak sitelere eklenebilmektedir. Biz daha çok ücretsiz kısmı ile ilgileneceğiz. Ücretli tanıtım yazısı eklemek için r10.net, wmaracı.com, iyinet, fuub.net gibi forumlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca profesyonel SEO işi yapan sitelerden de bu hizmeti paralı olarak alabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken ayrıntılara gelirsek eğer; Pagerank değeri yüksek sitelerden tanıtım yazısı almak, tanıtım yazılarınızı her site için farklı farklı oluşturmak, her tanıtım yazısında 3 anahtar kelimeye link vermek, makale sonlarında site url sini paylaşmaktansa tıklayınız, ziyaret ediniz gibi site linki entegre edilen kelimeler kullanmanız ve makaleleri özgün (kopya olmayan içerik) en az 300 kelimeden oluşturmanız çok faydalı olacaktır.

Ücretsiz tanıtım yazısı ekleyebileceğiniz siteler aşağıda Pagerank değerlerine göre sıralanmıştır. Ücretsiz olarak faydalanmak isteyenler Pagerank değerine bakmaksızın tanıtım amaçlı bu siteleri kullanabilirler. Her site için ayrı bir tanıtım yazısı (makale) girmek daha faydalı olacaktır.

nancy2013.com: Sitede şuanda 185 adet yayınlanmış makale var.Herhangi bir kısıtlama bilgisi bulunmuyor. Pagerank değeri: 5

postcuyum.com: Makalelere 3 link kullandırmaktadır. *****, ***** v.b. siteler kabul edilmemektedir. Pagerank değeri:4

guncelbilgiler.org: En az 150 kelimelik makale istiyor.1 adet link kullandırıyor. Pagerank değeri:1

ucretsiztanitimyazisi.com: En az 300 kelimelik özgün makale istiyor. Anahtar kelimeyi 2 defa kullandırıyor. Pagerank degeri:0

bedavasitetanitimi.org: 300 kelimeye dayalı makale istiyor. Anahtar kelime 3 link kullandırmaktadır. Pagerank degeri:0

Son olarak satış ortaklığı yaparak internetten para kazanmaya çalışan kişiler de bu sitelerden faydalanarak Google da web sitelerini yükseltmeye çalışabilirler.

Kaynak: http://www.ekkazancyollari.com/inde.../221-ucretsiztanitimyazisieklemesiteleri.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5