İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Telefon Görüşmesi ve Sms

Getix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben denedim sorunsuz çalışıyor ilk kurulumda 5 saat ücretsiz telefon görüşmesi sağlıyor 5 saatten sonra kredi almanız gerekiyor 3 kez kullanıcı oluşturabiliyorsunuz yani bu demekdir ki 15 saat ücretsiz konuşma. Türkiye içi ve dış ülkeleri arayabiliyorsunuz. aynı zamanda sms(kısa mesaj) atabiliyorsunuz. program tanıtım amaçlıdır programa kısıtlama gelmeden indirin ve kullanın.
Not:Kota doldurmuyor bizzat denenmiştir.

İNDİR

A

a.ışık

Misafir
teşekkür ederiz. ama bu programlarda ses kailtesi peki iyi olmuyor..

nagodre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu program ücretsiz değildir.Linke tıklarsanız anlarsınız.Bildiğimiz voipbuster bu.

D

DarkSunTr

Misafir
yok öyle birşey çalışmıyor artık bu program ücretsiz eskiden doğru bedavaydı ama artık bedava hiç bir şekilde aranmıyor

ˆReLaXˆ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eskiden bu programla cep telefonlarını yaklaşık 50saniye, ev telefonlarını yaklaşık 2 dakika arayabiliyordum. Şimdi denedim artık o özellik yok. Yani ücretsiz deneme olayı yok artık.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
www.voipwise.com

girin yukarıda ki siteye benzeri yazılım var. İndirin

10 Avro ekleyin hesabınıza 90-120 gün arası ücretsiz konusun. Açık unutmayın aylık sınırı var.

Voip teknolojisi gerçekten çok güzel.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar sakın indirmeyin yöneticilerde gerekli kişiyle ve konuyla ilgilenirlerse sevinirim.

programı indirdim kurdum. bi baktım farenin yanında 2-3 saniyede bir kum saati çıkıyor bana sanki print screen alıyormuş gibi geldi. bir kaç kere olmadı durmadan arka arkaya yapıyor bu işlemi. daha sonra ctrl + alt + delete ile çalışan programlara baktım hscutils32(ismi tam hatırlamıyorum) ismiyle bir programın 2-3 saniyede bir çalıştığını gördüm. hemen ara kısmından programı arattım ve arkadaşın programın voipbuster ın ikonunu taşıdğını gördüm hemen dosyayı sildim sorun kalmadı .

LÜTFEN KİMSE İNDİRMESİN

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi