İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Telefonla Konuşmak

M

muratsakizci

Misafir
Ev Telefonlarıyla bedava konuşmak Bedava ! Benim keşfetmiş oLdugum bir program sayesinde Tr'de Türktelekom'a ait tüm telefonlarla her üyelige 3 dk bedava konuşma hakkı tanıyor bu süre yurtdışı konuşmalardada aynı ses kalitesi çok yüksek Sadece yapmanız gereken Programı yüklemek 15 Snde Skype gibi programın içinden üyelik alıp konuşmak 3 dk bittikden sonra tekrar üyelik al tekrar konuş
Hadi BAKALIM SÖMÜRÜN
Rap bekliyorum :)

Programın adı VoipBuster
Program Link: http://download.voipbuster.com/setupvoipbuster.exe

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Paylaşım için saolda bu çoktan bulunmuş bişi.Keşfetmek pek doğru terim olmayabilirde yeni duyduğum desen daha doğru :)
Bir zamanlar 10 € ya 3 aylık sınırsız bedava görüşme vardı fakat daha sonra türkiyeyi yine o kampanyanın dışına attılar.Türkiye'den baya kullananda var burayı.Sağlam bir yer.

saygılar

M

muratsakizci

Misafir
Ben kendin keşfettim ama benden önce kullananlar olabilir haberim yok yanlış anlamayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5