İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ücretsiz tema çeviri

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ah keşke bu temanın Türkçesi olsaydı dediğiniz anlar oluyorsa temanın sayfasını buraya yazın ve bende en kısa sürede çevireyim.

şartlar:
  • temaları çevirme sürem benim yoğunluğuma göre değişmektedir. dolayısıyla temam hala çevrilmedi diye mesajlar yazmayın.
  • temaları istek sırasına göre çevireceğim
  • premium temaları çevirmiyorum. eğer çok isterseniz belli bir ücret ve sizin ödeme faturanızı göstermeniz kaydıyla çevirisini yapabilirim.
  • isteğiniz doğrultusunda çevirisi yapılan temalar www.temalar.org adresinde de yayınlanacak
  • çevirisi yapılan temalara reklam amaçlı olmayan çeviri hizmetini veren sitenin linki eklenecektir. emeğe saygı için lütfen silmeyin. (linki nofollow yapabilirsiniz)

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Admin kısmındaki görünen menüsünüde çevirebilecekmisin Türkçeye

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Teşekkürler tetal. Sitenin Linki kullandığım 1 tane sitede kalacaktır.

Adminden yazı eklerken bu temayla ilgili bir menü görünüyor orasıda türkçe olsaydı güzel olurdu

menu.jpg

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Teşekkürler tetal. Sitenin Linki kullandığım 1 tane sitede kalacaktır.

Adminden yazı eklerken bu temayla ilgili bir menü görünüyor orasıda türkçe olsaydı güzel olurdu

menu.jpg

menu/fonksiyon dosyalarını ayrı yeten ekliycem. kafam karıştı da
demiştim ya bi önceki postta işte onu kastettim :D standart yapıda basit fonksiyonu yokki panelin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5